wtv.pl
Krystyna Pawłowicz

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie. "Bez podtekstów"

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Krystyna Pawłowicz ponownie staje się nadaktywna w mediach społecznościowych. Tym razem sędzia Trybunału Konstytucyjnego odstąpiła od wypowiadania się na tematy polityczne. Postanowiła raz na zawsze przerwać falę seksistowskich komentarzy odnoszących się do jej wyglądu.

Według nieoficjalnych doniesień umieszczenie Krystyny Pawłowicz oraz Stanisława Piotrowicza w Trybunale Konstytucyjnym miało na celu wyeliminowanie najbardziej kontrowersyjnych twarzy Prawa i Sprawiedliwości ze sceny politycznej.

Postanowienie, jeśli faktycznie miało podobne motywacje, przyniosło jedynie częściowy skutek. Stanisław Piotrowicz kompletnie zapadł się pod ziemię, jednak tego samego nie możemy powiedzieć o Krystynie Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz i kolejne zdjęcia

Była posłanka Zjednoczonej Prawicy nieustannie udziela się za pośrednictwem Twittera, gdzie komentowała bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Tym razem przedstawicielka wymiaru sprawiedliwości znacznie zmieniła ton, jakim posługuje się w społecznościowym medium. Co ciekawe, wszystko przez wzgląd na hejtera, która nazwał polityczkę "bestią w todze".

Nie wiadomo, czy obraźliwa gra słów miała odnosić się do wyglądu sędzi, czy do sposobu wyrażania poglądów. Sama adresatka nie kryła urazy, bowiem od kilku dni regularnie publikuje w sieci zdjęcia z młodości, chwaląc się urodą, szczupłą sylwetką oraz wysportowaniem.

Marcin Najman

Najman wyciągnął broń i oddał strzały na konferencji MMA

CZYTAJ DALEJ

"Dziękuję za wsparcie. Dużo zdrowia dla złośników. Kulek był ze mną,i nie tyko on" - czytamy w jednym z wpisów. Warto wyjaśnić, że Kulek był ukochanym kotem Krystyny Pawłowicz."Ten uśmiech jest dla tych, którzy od dwóch dni bardzo mi złorzeczą" - dodała w kolejnym wpisie, publikując zdjęcie z młodości.Tuż po opublikowaniu wielu zdjęć Krystyna Pawłowicz zaczęła znacznie śmielej prezentować wizerunek w sieci. Po kilku dniach zdecydowała się na fotografie nie sprzed lat, a sprzed kilku dni.

Na fotografii możemy dostrzec uśmiechniętą profesorkę dzierżącą w dłoni miecz długi. Do zdjęcia sędzia Trybunału Konstytucyjnego dołączyła krótką prośbę, chcąc uniknąć niegrzecznych komentarzy ze strony internatów. "Bez podtekstów" - czytamy.


"Waleczna kobieta. Tak trzymać, uściski" - czytamy w jednymz komentarzy. "Jeden miecz na potwory, a drugi na lewaków" - żartuje przedstawiciel prawej strony Twittera. "A tyle czasu szukali go pod Grunwaldem" - dodaje inny użytkownik społecznościowego medium.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Twitter: Krystyna Pawłowicz]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >