wtv.pl
Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji Kotomysz.pl

screen pomagam.pl

Kojec Niedzia, czyli pomagamy fundacji Kotomysz uzbierać na boksy w azylu dla zwierząt

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Rozpoczęła się akcja na rzecz fundacji Kotomysz (kotomysz.pl). Wszyscy chętni mogą przekazywać nawet małe kwoty, które pomogą Azylowi dla zwierząt w zakupie kojca. Do akcji włączyli się m.in. znani TikTokerzy, w tym Niedzia. Pamiętajmy, że w przypadku takich przedsięwzięć nie chodzi o to, by przekazywane pieniądze były duże, a by nawet tych drobnych wpłat było po prostu dużo. Wszyscy możemy pomóc zwierzętom będącym pod opieką fundacji.

Na stronie kotomysz.pl można więcej dowiedzieć się o akcji wspieranej m.in. przez Niedzię. Nie ulega wątpliwości, że działania prowadzone przez fundację są potrzebne. Pod ich opieką znajdują się zarówno psy, jak i koty.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, podopieczni Fundacji Kotomysz nie żyją jak przysłowiowy pies z kotem. Niedzia w komentarzu dla WTV wskazało, że kiedy odwiedziło Azyl dla zwierząt, było w szoku, że relacje między podopiecznymi są tak dobre.

— Zaskoczyło mnie, jak zwierzęta tam między sobą dobrze się dogadują. To pokazuje, że opiekunowie fundacji są odpowiedzialni. Proces adopcji jest monitorowany i szukają odpowiedzialnego domu dla zwierzaków. Zapewniona jest opieka weterynaryjna — powiedziało Niedzia dla WTV.

Pomóc można, nie tylko odwiedzając stronę kotomysz.pl i dowiadując się więcej na temat działalności samej fundacji. Dziś ruszyła zbiórka pieniędzy na sfinansowanie kojca dla podopiecznych organizacji. Dla jednostki koszt takiego kojca nie jest mały, jednak wspólnymi siłami możemy pomóc poprawić warunki życia psów.

Paweł PawL Tomczyk

Nie żyje znany, polski muzyk "PawL". Niedługo później zmarł jego brat

CZYTAJ DALEJ

Kotomysz.pl na portalu pomagam.pl

Okazuje się, że nie tylko pod adresem kotomysz.pl znaleźć można informacje na temat działalności oraz potrzeb fundacji oferującej pomoc zwierzętom. Dziś na stronie pomagam.pl ruszyła zbiórka.

Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup kojca. Obecnie w Fundacji Kotomysz prowadzone są remonty, a tworzenie Azylu dla zwierząt wiąże się z wydatkami. Jeden kojec kosztuje aż 3,5 tys. złotych.

Na stronie zbiórki (link znaleźć można >TUTAJ<) przeczytać można, że w planach jest zakup aż 15 takich kojców. Na ten moment sukcesem będzie jednak pokrycie kosztów chociaż jednego z nich.

W opisie zbiórki przeczytać można, iż osoby decydujące się na działanie na rzecz zbierania pieniędzy zostaną wyróżnione. — Każdy kojec zostanie nazwany imieniem osoby, która podjęła się wyzwania uzbierania tej kwoty — czytamy na stronie zbiórki.

Niedzia publikujące na TikToku wspiera akcję

Ważne jest, by pamiętać, że pomagać można, nie tylko wpłacając pieniądze, nawet te drobne kwoty. Niedzia przypomina, iż pomaganie to także udostępnianie informacji o zbiórce oraz o samej Fundacji Kotomysz.

Informacje opublikowane na stronie kotomysz.pl zawierają wszystkie wiadomości mogące rozwiać potencjalne wątpliwości dotyczące fundacji. Doza sceptycyzmu oraz sprawdzanie przedsięwzięć polegających na pomocy nie jest niczym złym.

Niedzia w komentarzu dla WTV zapewniało jednak, że Kotomysz to fundacja godna zaufania. — Byłom w tej fundacji, ludzie są cudowni. Zwierzaki są zadbane i kochane. Widać, że tam wszystko dobrze gra. Naprawdę warto czasem pomóc naszym mniejszym braciom i siostrom, stworzenie azylu pomoże uratować więcej zwierząt — powiedziało.

Również na TikToku nie zabrakło ze strony Niedzi promocji patronowanej akcji. Wszyscy możemy pomóc Fundacji Kotomysz.

Dorzuć się na kojec!

Planowane kojce będą mieć 12 metrów kwadratowych. Dodatkowo 3,5 tys. złotych przeznaczane ze zbiórki na każdy z nich wiąże się również z zakupem do nich bud, posłań, czy misek.

Na stronie kotomysz.pl przeczytać można, iż „każda pomoc się liczy”. Wydaje się, że słowa te w obliczu trwającej zbiórki są jeszcze bardziej znaczące niż wcześniej.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: WTV / TikTok @niedzia / kotomysz.pl / pomagam.pl

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >