wtv.pl > Polityka > Jarosław Kaczyński przyjechał na konwencję Bielana w dwóch różnych butach? Internauci żartują z prezesa PiS
Alan Wysocki
Alan Wysocki 27.02.2023 14:31

Jarosław Kaczyński przyjechał na konwencję Bielana w dwóch różnych butach? Internauci żartują z prezesa PiS

Jarosław Kaczyński
Piotr Molecki/East News

Czy Jarosław Kaczyński wolałby zapomnieć o dzisiejszej konwencji Adama Bielana? Internauci dostrzegli zaskakujący szczegół w jego ubiorze. Wicepremier ich zdaniem mógł włożyć dwa różne buty. Polityk zapomniał także o terminie wydarzenia.

20 czerwca Jarosław Kaczyński wziął udział w kongresie założycielskim Partii Republikańskiej. Wydarzenie związane z powołaniem do życia nowego koalicjanta Zjednoczonej Prawicy upłynęło pod znakiem dyskusji o butach prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński włożył dwa różne buty na konwencję Bielana?

Przebitki i ujęcia z konwencji wzbudziły szczególne zainteresowanie internautów. Ci bowiem prędko dostrzegli, że Kaczyński, najprawdopodobniej w pośpiechu, mógł ubrać buty nie do pary.

Zdjęcia okrążają media społecznościowe, wywołując liczne reakcje.

Co ciekawe, już na początku kongresu Kaczyński przyznał się, że zapomniał o jego terminie. W teatrze miał stawić się tydzień wcześniej. - Byłem tutaj tydzień temu, bo się pomyliłem i z przerażeniem patrzyłem na pustą salę - wyznał prosto z mównicy.

Dalsza część materiału pod wideo.

"Ale świadomość, że gość, który butów nie umie dobrać do pary, strzeże naszego bezpieczeństwa budzi jednak dreszczyk emocji, prawda?" - skomentował Roman Giertych.

"Matko, komu się nie zdarzyło założyć dwóch różnych butów przynajmniej raz w życiu, niech pierwszy rzuci butem" - dodawała dziennikarka Dominika Długosz.

W zgromadzeniu udział wzieli znani prawicowi politycy. Poza Kaczyńskim stawili się m.in. Jacek Żalek, Zbigniew Gryglas, Kamil Bortniczuk, Michał Cieślak oraz Marek Jakubiak.

Dalsza część materiału pod wideo. <div id=”onnetworkPlayer”></div><script async type="text/javascript" src="https://video.onnetwork.tv/embed.php?sid=MWZMLDIwTFgsMA==&cid=onnetworkPlayer"></script> Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected] Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: WTV

Zdjęcie główne: Piotr Molecki/East News

Powiązane