wtv.pl > Polska > Janusz Korwin-Mikke robi zakupy tylko w bieliźnie. „Nie chciało mi się ubierać”
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:53

Janusz Korwin-Mikke robi zakupy tylko w bieliźnie. „Nie chciało mi się ubierać”

Janusz Korwin-Mikke jedynie w bieliźnie poszedł do sklepu
Piotr Molecki/East News

Nietypowe zdjęcie Janusza Korwina-Mikke obiegło sieć. Wielu internautów oburzonych jest jego zachowaniem, jednak on nie wydaje się widzieć w nim nic złego. Polityk uchwycony został w czasie wychodzenia ze sklepu bez ubrań.

Jeden z mieszkańców Otwocka uwiecznił na zdjęciu Janusza Korwina-Mikke wychodzącego ze sklepu. Gdyby nie strój polityka nikt nie zwróciłby na ten fakt większej uwagi.

Internauci nie mają wątpliwości, że granice zostały przekroczone po raz kolejny. Sieć obiega zdjęcie, jak Janusz Korwin-Mikke jedynie w bieliźnie opuszcza jeden ze sklepów w Otwocku.

Zdjęcie niemal nagiego Janusza Korwina-Mikkego okrąża internet

Fanpage „Polska w dużych dawkach” udostępnił zdjęcie zrobione przez osobę, która była naocznym świadkiem tego zdarzenia. Z jednego ze sklepów wychodził Janusz Korwin-Mikke ubrany jedynie w majtki.

Na lawinę negatywnych komentarzy oraz drwin z niemal 79-letniego polityka nie trzeba było długo czekać. Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z Interią wyjaśnił swój niecodzienny strój.

„Nie chciało mi się ubierać”

Okazuje się, że Janusz Korwin-Mikke faktycznie odwiedził jeden ze sklepów w Otwocku bez ubrań. - Przy robocie w ogródku wyskoczyłem na chwilkę coś kupić - powiedział dla Interii Janusz Korwin-Mikke.

Konieczność odwiedzenia sklepu jedynie w bieliźnie tłumaczona jest przez polityka kontuzją. - Nie chciało mi się ubierać, bo ubieranie ze złamanym palcem jest trudne. Żona mnie podwiozła, wyskoczyłem i wróciłem do domu - dodał Janusz Korwin-Mikke.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Nie wszyscy muszą przestrzegać zasad?

Zdjęcie roznegliżowanego Janusza Korwina-Mikke wpisuje się w toczącą się ostatnio rozmowę na temat podwójnych standardów względem ubioru, szczególnie latem.

Maja Staśko rozpoczęła dyskusję pod jednym z wielu postów, gdzie zakazywane jest noszenie szortów kobietom ważącym więcej niż 55 kg.

Zarówno zdjęcie Janusza Korwina-Mikkego, jak i codzienne widoki na polskich ulicach pokazują, że w tej kwestii jest sporo rozbieżności ze względu na płeć. Pomijając kwestie dobrego smaku i odwiedzania miejsc publicznych bez ubrań, kobiety poddawane są ciągłej krytyce ze względu na swój wygląd.

Co ciekawe, gdy narrację tę obrócić i nawiązać do męskich gołych torsów - one nikogo nie oburzają - słowa ograniczające mężczyznom możliwość ściągania koszulki wydają się absurdalne.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected] Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl, Interia

Zdjęcie główne: Piotr Molecki/East News