Jacek Kurski. (screen) wiadomosci.tvp.pl
Źródło: (screen) wiadomosci.tvp.pl
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 4 Kwietnia 2021

Jacek Kurski krytykuje Polsat w najnowszym wydaniu "Wiadomości" TVP

Jacek Kurski niespodziewanie pojawił się w świątecznym wydaniu „Wiadomości”. W materiale dotyczącym koncertu Andrei Bocellego i jego koncertu wykonanego na zlecenie Telewizji Polskiej, Kurski postanowił zakpić z konkurencyjnego Polsatu, przypominając o Sylwestrze, na którym Bocelli miał się pojawić, ale zamiast niego wystąpił sobowtór.

  • TVP w najnowszym wydaniu „Wiadomości” umieściło fragment rozmowy z Jackiem Kurskim.
  • Szef telewizji komentował występ i starania dotyczące sprowadzenia Andrei Bocellego do Polski. 
  • W pewnym momencie Kurski postanowił zakpić z Polsatu, któremu ta sztuka się nie udała. 

Przypomniał o tym, że na Sylwestrze Polsatu wystąpić musiał sobowtór słynnego tenora. 

Jacek Kurski skrytykował Polsat w świątecznym wydaniu „Wiadomości” 

W świątecznym wydaniu „Wiadomości” pojawił się fragment opowiadający o przygotowanym na święta koncercie Telewizji Polskiej z udziałem słynnego tenora, Andrei Bocellego. Przede wszystkim skupiano się na wyzwaniu, jakim była organizacja wydarzenia, ale pojawiły się również inne wątki. 

W pewnym momencie przed widzami pojawił się Jacek Kurski, który postanowił skomentować całe wydarzenie. Choć rozpoczął od tego, że koncert był niesamowitym wydarzeniem, postanowił uszczypnąć nieco konkurencję. 

- Jak trudna jest to operacja do dokonania przekonała się pewna konkurencyjna telewizja parę miesięcy temu, obiecując przyjazd maestro na sylwestra. Okazało się, że był tylko sobowtór, a tutaj jest oryginał - powiedział szef TVP. 

Chodzi o wydarzenie, które miało miejsce podczas sylwestra 2020/2021 w Polsacie. Była to ogromna wizerunkowa klapa prywatnego nadawcy. 

Zupełny brak dystansu. Tłumy pod warszawskimi kościołamiZupełny brak dystansu. Tłumy pod warszawskimi kościołamiCzytaj dalej

Sylwester w Polsacie i podrabiany Bocelli

Jacek Kurski napomknął o wydarzeniu, które odbiło się szerokim echem wśród widzów i internautów. Sylwester 2020/2021 w Polsacie z pewnością nie zostanie zapomniany przez długi czas głównie za sprawą niespodziewanego gościa, który się nie pojawił. 

Chodzi oczywiście o Andreę Bocellego - słynny tenor zapowiadany był jako gość stacji na imprezie sylwestrowej, skończyło się jednak jedynie na zapowiedziach. Zamiast niego na scenie wystąpił Czadomen w przebraniu. Internauci i widzowie byli niezwykle zawiedzeni. 

-Jaki kraj, taki Andrea Bocelli - pisali. 

Zapowiadana z pompą gwiazda wieczoru okazała się być uczestnikiem znanego programu Polsatu. Do dziś nie wiadomo, czy takie było rzeczywiste zamierzenie stacji, czy też próbowano zaprosić Bocellego na sylwestrowy koncert. 

Na pewno pojawił się on jednak w TVP w ramach wielkanocnego koncertu. To kolejna ze świątecznych atrakcji przygotowanych przez telewizję publiczną.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [wiadomosci.tvp.pl][wtv.pl]