wtv.pl > TV > Groźna sytuacja w "Power Couple" na TVN. Uczestniczka potrzebowała pomocy ratowników
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:48

Groźna sytuacja w "Power Couple" na TVN. Uczestniczka potrzebowała pomocy ratowników

Power Couple - TVN
Screeny pochodzą z programu TVN

W finałowym odcinku pierwszego sezonu "Power Couple" doszło do sytuacji zagrożającej zdrowiu jednej z uczestniczek. Małżonka Piotra Gruszki wymagała interwencji zespołu ratowniczego. "Słyszałam ratownika medycznego, który mówił: Oddychaj, wdech i wydech, spokojnie".

W pierwszej edycji proponowanego przez telewizję TVN programu "Power Couple" udział wzięło siedem par złożonych z polskich celebrytów oraz ich partnerów.

W reality show wystąpili: Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Piotr Rubik wraz z żoną Anną, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, Hubert Gromadzki i Marta Nędza, Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres, a także Piotr Gruszka z żoną Anną.

W wyemitowanym 22 maja finałowym odcinku do walki o zgromadzone uprzednio pieniądze stanęły cztery pary, w tym wspomnieni Anna i Piotr Gruszka, którzy przeżyli na planie ciężkie momenty. Konieczna okazała się bowiem interwencja medyków.

Niebezpieczny incydent w "Power Couple"

Program od początku stawiał gwiazdy w ekstremalnych sytuacjach, w trakcie których musiały one sprawdzić swą sprawność fizyczną, wiedzę i odporność na stres.

Jednym z zadań, które postawiono przed uczestnikami finału, były tzw. cztery pory roku. Pary musiały trzymać torby z wywalczonymi pieniędzmi, a w międzyczasie w studio zmieniały się warunki atmosferyczne.

Celebrytów wystawiono upał, porywisty wiatr, rzęsisty deszcz, a także wyjątkowo dotkliwy mróz. Zmiany temperatur najmocniej dały się we znaki Annie Gruszce, żonie utytułowanego polskiego siatkarza, mistrza Europy z roku 2009 oraz wicemistrza świata z 2006 roku.

Po wszystkim małżonka sportowca zemdlała, a do studia weszli ratownicy medyczni. – Pamiętam tylko, jak całe ciało mi drżało – relacjonowała Anna Gruszka, wspominając polecenia medyka, który uspokajał kobietę.

Słyszałam, jak mówił: Oddychaj. Wdech i wydech – mówiła uczestniczka finału.

Źle to wyglądało – wskazywał z kolei Piotr Gruszka. Pierwszy z pomiarów temperatury ciała partnerki siatkarza mówił o zaledwie 33,2 stopniach Celsjusza.

I dodał: – Gdy się przebudziła, złapała mnie za rękę i wybełkotała: "Przytul się do mnie", pomyślałem, że jest nadzieja.

Zwycięzcami finału pierwszej edycji "Power Couple" zostali Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, którzy wygrali tym samym 53 500 zł.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: TVN | Instagram

Tagi: TVN
Powiązane