wtv.pl
Wpis Agnieszki Chylińskiej zaskakuje bezpośredniością.

TRICOLORS/East News

Szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej, zdradziła, co przeżyła 20 lat temu. "Tamta Agnieszka szukająca akceptacji, miłości, przytulenia"

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

We wpisie w mediach społecznościowych piosenkarka Agnieszka Chylińska wróciła pamięcią do początków swojej kariery, zdobywając się na osobiste wyznanie, jakiego wielu fanów mogło się po niej nie spodziewać.

Ciesząca się zarówno dużą popularnością wśród fanów, jak i przychylnością krytyków piosenkarka i songwriterka Agnieszka Chylińska nie należy do osób, które często i chętnie mówią o swoich prywatnych sprawach na forum publicznym. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

We wpisie zamieszczonym w sobotę na Facebooku Agnieszka Chylińska wróciła pamięcią do początków swojej kariery muzycznej, zastanawiając się nad doświadczeniami młodości.

- Po latach pośpiechu, wszędobylskiej presji i nieprzerwanego biegu za czymś, co wiecznie znikało za horyzontem, mam czas... Dziwne uczucie po tylu latach gonitwy, szaleństwa... - czytamy we wpisie Agnieszki Chylińskiej, który wydaje się odzwierciedlać stan ducha wspólny wielu z nas w okresie pandemii, zamykającej nas w czterech ścianach i skłaniającej do refleksji czy introspekcji

- Jest czas na porządki, nie tylko w szafach i remont nie tylko domu, do którego wpadałam głównie po to, by przespać się, przytulić dzieci i gonić dalej... Mam czas na to, by spojrzeć wstecz, docenić to co było piękne, wybaczyć sobie i innym to, co było po ludzku niedobre - tłumaczy piosenkarka na Facebooku.

Na dołączonej do wpisu fotografii widzimy Agnieszkę Chylińską pozującą w ramach sesji zdjęciowej do albumu "Winna". Piosenkarka ubrana jest w czarne skórzane spodnie i skórzaną kurtkę.

- Tyle nadziei wówczas było we mnie, ze nareszcie sama wybrałam się w podróż pod tytułem muzyka solo.... w dniu premiery płyta została odebrana przez część krytyków i publiczności bardziej jako manifest sfrustrowanej byłej wokalistki ONA niż nowy rozdział w moim życiu artystycznym - wspomina artystka.

Agnieszka Chylińska: patrzę na tamtą siebie z czułością

Wspominając ten przełomowy dla jej kariery okres, Agnieszka Chylińska zdołała jednak spojrzeć na siebie, nie przejmując się wygłoszonymi przed laty i być może niepozbawionymi racji, ale mimo to krzywdzącymi ocenami krytyków i publiczności

- Teraz po prawie dwudziestu latach od premiery patrzę na TAMTĄ siebie z czułością. Tamta Agnieszka szukająca akceptacji, miłości, przytulenia... Co bym jej dzisiaj powiedziała? Że jest ważna, wrażliwa i kochana. Może właśnie tych słów w moim życiu zabrakło... - napisała Agnieszka Chylińska.

Wpis piosenkarki spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, którzy docenili autentyczność artystki. - Jesteś prawdziwa, a to rzadka cecha, zwłaszcza wśród osób tzw. publicznych, piękne świadectwo wrażliwości, tęsknoty, i dobroci, wszyscy tego potrzebujemy - czytamy w jednym z komentarzy pod wpisem piosenkarki.

Po latach pośpiechu, wszędobylskiej presji i nieprzerwanego biegu za czymś, co wiecznie znikało za horyzontem mam...

Opublikowany przez Agnieszkę Chylińską Sobota, 17 kwietnia 2021

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Źródło: Wirtualna Polska / gwiazdy.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Rolnicy przyszli pod dom Lecha Kołakowskiego. Podziękowali za postawienie się Kaczyńskiemu

  • Zmiany w prawie. Skarbówka może ściągnąć nawet 14 tys. zł

  • Rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Dziennikarka przerwała milczenie

undefined

Podobne artykuły

Polska

Robisz zakupy przez internet? Sprawdź, które sklepy oferują zniżki dla klientów!

Czytaj więcej >

Polska

Brak pieniędzy na spłatę raty kredytu hipotecznego – co robić?

Czytaj więcej >

Polska

Z jaką odzieżą można świetnie połączyć golfy męskie? Odpowiadamy

Czytaj więcej >
Tadeusz Rydzyk obchodzi urodziny

Polska

Tadeusz Rydzyk obchodzi dziś 76. urodziny

Czytaj więcej >
Pomimo złej pogody w sobotę na Krupówkach pojawiły się tłumy turystów.

Polska

Wymowne zdjęcia z Krupówek i Sopotu. Turyści już są na miejscu

Czytaj więcej >
Skandal w policji

Polska

Wyszła na jaw wielka afera w policji. Oskarżenia są porażające

Czytaj więcej >