wtv.pl
Wpis Agnieszki Chylińskiej zaskakuje bezpośredniością.

TRICOLORS/East News

Szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej, zdradziła, co przeżyła 20 lat temu. "Tamta Agnieszka szukająca akceptacji, miłości, przytulenia"

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

We wpisie w mediach społecznościowych piosenkarka Agnieszka Chylińska wróciła pamięcią do początków swojej kariery, zdobywając się na osobiste wyznanie, jakiego wielu fanów mogło się po niej nie spodziewać.

Ciesząca się zarówno dużą popularnością wśród fanów, jak i przychylnością krytyków piosenkarka i songwriterka Agnieszka Chylińska nie należy do osób, które często i chętnie mówią o swoich prywatnych sprawach na forum publicznym. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

We wpisie zamieszczonym w sobotę na Facebooku Agnieszka Chylińska wróciła pamięcią do początków swojej kariery muzycznej, zastanawiając się nad doświadczeniami młodości.

- Po latach pośpiechu, wszędobylskiej presji i nieprzerwanego biegu za czymś, co wiecznie znikało za horyzontem, mam czas... Dziwne uczucie po tylu latach gonitwy, szaleństwa... - czytamy we wpisie Agnieszki Chylińskiej, który wydaje się odzwierciedlać stan ducha wspólny wielu z nas w okresie pandemii, zamykającej nas w czterech ścianach i skłaniającej do refleksji czy introspekcji

- Jest czas na porządki, nie tylko w szafach i remont nie tylko domu, do którego wpadałam głównie po to, by przespać się, przytulić dzieci i gonić dalej... Mam czas na to, by spojrzeć wstecz, docenić to co było piękne, wybaczyć sobie i innym to, co było po ludzku niedobre - tłumaczy piosenkarka na Facebooku.

Na dołączonej do wpisu fotografii widzimy Agnieszkę Chylińską pozującą w ramach sesji zdjęciowej do albumu "Winna". Piosenkarka ubrana jest w czarne skórzane spodnie i skórzaną kurtkę.

- Tyle nadziei wówczas było we mnie, ze nareszcie sama wybrałam się w podróż pod tytułem muzyka solo.... w dniu premiery płyta została odebrana przez część krytyków i publiczności bardziej jako manifest sfrustrowanej byłej wokalistki ONA niż nowy rozdział w moim życiu artystycznym - wspomina artystka.

Agnieszka Chylińska: patrzę na tamtą siebie z czułością

Wspominając ten przełomowy dla jej kariery okres, Agnieszka Chylińska zdołała jednak spojrzeć na siebie, nie przejmując się wygłoszonymi przed laty i być może niepozbawionymi racji, ale mimo to krzywdzącymi ocenami krytyków i publiczności

- Teraz po prawie dwudziestu latach od premiery patrzę na TAMTĄ siebie z czułością. Tamta Agnieszka szukająca akceptacji, miłości, przytulenia... Co bym jej dzisiaj powiedziała? Że jest ważna, wrażliwa i kochana. Może właśnie tych słów w moim życiu zabrakło... - napisała Agnieszka Chylińska.

Wpis piosenkarki spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, którzy docenili autentyczność artystki. - Jesteś prawdziwa, a to rzadka cecha, zwłaszcza wśród osób tzw. publicznych, piękne świadectwo wrażliwości, tęsknoty, i dobroci, wszyscy tego potrzebujemy - czytamy w jednym z komentarzy pod wpisem piosenkarki.

Po latach pośpiechu, wszędobylskiej presji i nieprzerwanego biegu za czymś, co wiecznie znikało za horyzontem mam...

Opublikowany przez Agnieszkę Chylińską Sobota, 17 kwietnia 2021

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Źródło: Wirtualna Polska / gwiazdy.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Rolnicy przyszli pod dom Lecha Kołakowskiego. Podziękowali za postawienie się Kaczyńskiemu

  • Zmiany w prawie. Skarbówka może ściągnąć nawet 14 tys. zł

  • Rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Dziennikarka przerwała milczenie

undefined

Julian BakułaAutor

Redaktor WTV

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Bp Edward Janiak

Polska

Biskup Edward Janiak nie żyje. Zmarły kapłan odszedł w wieku 69 lat

Czytaj więcej >
Wikimedia Commons/Alina Zienowicz - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Impas w rozmowach medyków z Ministerstwem Zdrowia. Protest będzie trwał?

Czytaj więcej >
Pixabay/stevepb

Polska

W piątek ruszają zapisy na trzecią dawkę szczepionki dla osób powyżej 50. roku życia i medyków

Czytaj więcej >
Nie żyje Józef Zbigniew Polak

Polska

Nie żyje powstaniec Józef Zbigniew Polak. Ceniony architekt miał 98 lat

Czytaj więcej >
Flickr/alex.ch, https://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/

Polska

Polska nie zamierza zapłacić kary za Kopalnię Turów. Unia Europejska potrąci ją z dotacji

Czytaj więcej >
Pixabay/sarconi, Pxfuel CC0

Polska

Kopalnia Turów. Narasta niepokój wśród mieszkańców Bogatyni. „Czechów nie obsługujemy"

Czytaj więcej >