wtv.pl > TV > Danuta Holecka wróciła do "Wiadomości" TVP
Alan Wysocki
Alan Wysocki 27.02.2023 14:31

Danuta Holecka wróciła do "Wiadomości" TVP

"Wiadomości" TVP
Screen z "Wiadomości" TVP (19.06.21)

Danuta Holecka od 21 kwietnia zniknęła z "Wiadomości" TVP. Niepokojące spekulacje wskazywały na problemy zdrowotne. Po długiej przerwie dziennikarka powróciła na antenę. Poprowadziła wyjątkowe wydanie.

Niespodziewane zniknięcie Danuty Holeckiej rozpaliło opinię publiczną. Przez ostatnie 60 dni media nieustanie spekulowały o powodach tajemniczego zniknięcia z "Wiadomości" TVP. Teraz, w wielkim stylu, powróciła na antenę.

Zakończony urlop przypadł na mecz między Polską a Hiszpanią. Holecka poprowadziła ważne, sportowe wydanie dziennika.

Danuta Holecka wróciła do "Wiadomości" TVP. Wiemy, co się z nią stało

Co ciekawe, prezenterka wystąpiła dopiero po wyemitowaniu pierwszych dwóch materiałów. Wszystko przez wzgląd na służbowy wyjazd Michała Adamczyka do Sewilli.

Informacje o dziennikarce Telewizji Polskiej podały Wirtualne Media. Początkowo mówiono, że twarz "Wiadomości" postanowiła wykorzystać przysługujący jej urlop, by odpocząć od bieżących wydarzeń społeczno-politycznych.

Prędko odkryto drugie dno sprawy. Okazało się, że Danuta Holecka miała doznać poważnego wypadku. Wirtualne Media ujawniły doniesienia o złamaniu nogi. Rehabilitacja zajęła aż dwa miesiące.

Problemy zdrowotne odbiły się na całej redakcji. Obowiązki redaktor naczelnej musiały zostać podzielone między Edytę Lewandowską i Michała Adamczyka.

Dalsza część materiału pod wideo.

Czas nagłego zniknięcia dziennikarki upłynął zaś pod znakiem spadków oglądalności zarówno dla Jedynki, jak i dla całego TVP Info.

Wszystko wskazuje na to, że Holecka zdążyła powrócić do pełni sił. Już 19 czerwca, prowadząc wydanie dziennika, nie kryła uśmiechu i radości z powrotu do powierzonych jej zadań.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected] Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wirtualne Media, WTV

Zdjęcie główne: Screen z wydania "Wiadomości" TVP

Powiązane