wtv.pl
Cezary Pazura

(screen) wp.pl

Cezary Pazura podzielił się rozmową ze szwagrem, który pracuje w AstraZeneca

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Cezary Pazura jest z rocznika 1962 i zdążył już nie tylko zapisać się na szczepienie, ale również je przyjąć. Aktor ujawnił, że jego szwagier pracuje w AstraZenece. Artysta ujawnił szczegóły rozmowy dotyczącej samego preparatu. Niektó

Aktor opowiedział również o swoich doświadczeniach po przyjęciu pierwszej dawki. 

Cezary Pazura już się zaszczepił. Dla WP opowiedział o rozmowie z pracującym w AstraZenece szwagrem

Cezary Pazura przyjął dziś drugą dawkę szczepionki na Szpitalu Narodowym. Jak powiedział, był bardzo szczęśliwy, że wreszcie do tego doszło. Warto również zaznaczyć, że Pazura jest ambasadorem akcji szczepień w Polsce.

Jak przyznał, udało mu się dostać szczepienie nieco przed kolejką - na dzień przed zapisami dla jego rocznika, zadzwoniono do niego ze Szpitala Narodowego, że zostały im dwie wolne dawki i czy nie chciałby przyjechać po jedną. Zdecydował się niemal od razu.

Na pytanie o to, jaką szczepionkę dostał, powiedział, że Pfizera, choć nie robiłoby mu różnicy, gdyby zaszczepiono go również innymi. 

Wspomniał również o tym, że po pierwszej dawce nie czuł się szczególnie źle - miał jedynie podwyższoną temperaturę. U jego przyjaciół wystąpiły jednak inne objawy.

Dla WP wyznał, że w AstraZenece pracuje jego szwagier i choć nie może nic mówić o tym, jak wygląda sytuacja ze szczepionką w firmie, to na wszelkie wątpliwości dotyczące tego preparatu, jedynie zaczynał się znacząco uśmiechać i pytał Pazury, czy skończył studia, a jeśli tak, to powinien wiedzieć lepiej.

Pazura przyznał, że bardzo chciałby wrócić już do normalności i liczy, że szczepienia przebiegną jak najszybciej. Nie wiedział jednak, czy podobnie jak z wprowadzaniem lockdownu i rozwojem pandemii, normalne życie wróci równie szybko. 

Hejt na Pazurę

Ze względu na swoją rolę jako ambasadora szczepień, Pazura i jego żona spotkali się z internetowym hejtem. W pewnym momencie ich profile w mediach społecznościowych roiły się od krytykujących ich działalność antyszczepionkowców. 

Choć te działania ucichły, to Pazura nie ma wątpliwości, że zrobił dobrze, stając się twarzą tak ważnej kampanii, jaką jest zachęcanie do szczepienia. 

Od dziś rejestrować się na szczepienia mogą osoby w wieku od 30 do 39 lat, jeśli wcześniej wypełniły formularz wskazujący na ich zainteresowanie szczepieniami. Można było to zrobić od stycznia do marca 2021 roku. 

Już niedługo przyjdzie pora na najmłodszych. Od 10 maja rejestracja na szczepienia ma być już w całości otwarta dla wszystkich osób, które ukończyły 18. rok życia.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Magda Mołek po roku skomentowała swoje odejście z telewizji

  • Niedzielski zapowiada: Lekarze będą dzwonić do niezaszczepionych seniorów

  • 5-latek utonął po wpadnięciu do studzienki. Jest decyzja ws. urzędniczki

źródło: [wp.pl]

Podobne artykuły

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Gwiazdy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

Czytaj więcej >
Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >