wtv.pl > Gospodarka > Biedronka otwiera kolejne sklepy. Wiemy, gdzie zrobisz zakupy w niedzielę
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:56

Biedronka otwiera kolejne sklepy. Wiemy, gdzie zrobisz zakupy w niedzielę

Biedronka
Jakub Kaminski/East News

Niedziela niehandlowa odchodzi w niepamięć. Biedronka przekształciła 240 sklepów w placówki pocztowe. Wiadomościhandlowe.pl podały, gdzie zrobisz zakupy w ostatni dzień tygodnia.

Ustawa o zakazie handlu w niedzielę dopuszcza pracę placówek pocztowych w ostatnim dniu tygodnia. Biedronka już przekształciła 240 sklepów, tak by móc codziennie prowadzić sprzedaż.

Do tej pory na oficjalnej stronie dyskontu możemy zapoznać się jedynie z siedmioma oddziałami sieci, w których zrobimy zakupy w niedzielę.

Biedronka w niedzielę niehandlową otworzy aż 240 sklepów

Dwa sklepy są ulokowane w Warszawie, jeden w Grudziądzu, Toruniu, Świecie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Tymczasem, jak podają wiadomościhandlowe.pl, uruchomione kolejne 240 punktów w całej Polsce.

Większość z nich znajduje się w wielkich miastach, jednak zakupy wykonamy także między innymi w Kruszwicy, Kościerzynie, Kryspinowie, Łebie, czy też Łodygowicach.

Pracownicy mają być gotowi do obsługi klienta także w niedzielę już od 25 lipca. Na drodze ku realizacji celu stanąć może Prawo i Sprawiedliwość, które już zapowiada zaostrzenie zakazu handlu.

Według najnowszych deklaracji sklepy świadczące usługi pocztowe będą mogły funkcjonować w niedzielę pod warunkiem osiągania 50% przychodu z tytułu usług pocztowych.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wiadomościhandlowe.pl Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kaminski/East News