wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kasprzykowski komentuje swoje zachowanie. Niekoniecznie brzmi, jak skrucha: "Czas na instauśmiech"

7 Marca 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Po wypowiedzi Bartka Kasprzykowskiego na Instagramie dotyczącej oceny Tamary Arciuch w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiele osób zdecydowało się zabrać głos w tej sprawie. Do emocjonalnych komentarzy w sieci dołączyli nie tylko fani aktorki,

  • Po wywołaniu kłótni związanej z oceną występu Tamary Arciuch w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Bartek Kasprzykowski postanowił niejako zakończyć dyskusję ironicznym komentarzem

  • Wskazał, że niepotrzebnie zdecydował się na szczerość i powróci do prezentowania uśmiechu akceptowanego w mediach społecznościowych

Do tej pory Tamara Arciuch oraz Bartek Kasprzykowski znani byli głównie ze względu na swoje artystyczne dokonania. Wiele osób ceniło fakt, że stronią od medialnych przepychanek i goszczeniem na każdym evencie.

W ten weekend spojrzenie na zdystansowanie i prezentowana przez Bartka Kasprzykowskiego i Tamarę Aricuch klasa nieco ucierpiały. Aktor postanowił skrytykować jurorkę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzynę Skrzynecką, która jego zdaniem zbyt nisko oceniła fenomenalny występ jego żony.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Bartek Kasprzykowski krytykuje show Polsatu

W czasie pandemii wiele programów rozrywkowych musiało zmienić swoją formułę i nie ominęło to "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie występuje Tamara Arciuch, prywatnie żona aktora Bartka Kasprzykowskiego. Jej ukochany postanowił stanąć w obronie małżonki.

- Byłaś NAJLEPSZA. @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA  - napisał pod wpisem Tamary Arciuch jej mąż.

Tak emocjonalna reakcja mogła zdziwić fanów aktora, który raczej stroni od medialnych burz, a tym bardziej samodzielnego tworzenia branżowych kłótni. Okazuje się, że komplementy Katarzyny Skrzyneckie niepoparte wysoką oceną (Tamara Arciuch otrzymała od niej jedynie 4 punkty) uwolniły swoistą frustrację, którą artysta postanowił skanalizować na Instagramie.

Głos zabrała po pewnym czasie również sama Katarzyna Skrzynecka oraz między innymi Piotr Gąsowski. Bartek Kasprzykowski, który w przeszłości sam był uczestnikiem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i zasiadał za jurorskim stołem, raczej nie zdecydował się na przyjęcie argumentów kolegów i koleżanek z branży (więcej na ten temat możecie przeczytać >TUTAJ< oraz >TUTAJ<).

Piotr Gąsowski pod zdjęciem żony Bartka Kasprzykowskiego zwracał uwagę, że chociaż aktor ma prawo nie zgadzać się z oceną jurorów show, to "sugestia o „odświeżeniu” jest nie na miejscu... jest niedowcipna...". Jednocześnie zaznaczył, że tworzenie internetowej kłótni w sekcji komentarzy na Instagramie nie przystoi i tak hejtowanemu środowisku i oczywiście negatywną ocenę można przekazać, ale lepiej zrobić to w cztery oczy.

Piotr Gąsowski w ostrych słowach odpowiada mężowi Tamary Arciuch

- I nie o Twojej niezgodzie tu mówię ale o tym , że lekceważąco i złośliwie wyrażasz się o koleżance. I dajesz asumpt do nieprzyjemnych wypowiedzi o Kasi!na publicznym forum! Mało mamy hejtu na nasze środowisko?! Przeczytaj sobie, co sprowokowałeś! (pisownia oryginalna - przyp. red.) - dodawał jeszcze pod zdjęciem Tamary Arciuch wystylizowanej na Annę German Piotr Gąsowski.

Na koniec weekendu również sam prowokator kłótni zdecydował się zabrać głos, jednak jego komentarz nie przypomina gałązki oliwnej mogącej stanowić początek zgody między skłóconymi stronami.

Bartek Kasprzykowski ironicznie ucina dywagacje

- Cóż... wielu z Państwa ma rację. Nie powinienem porywać się na szczerość tutaj, to przyznaję. Instagram to nie miejsce na wyrażanie mojej opinii. Najwidoczniej - przekazał Bartek Kasprzykowski, jednak na tym nie skończył i postanowił odnieść się do realiów świata Instagrama, wbijając jednocześnie uszczypliwą uwagę pod adresem innych.

- Zapewniam, że swoją szczerość ograniczę. Czas na instauśmiech. Wszystkich urażonych przepraszam. Wszystkie opinie na swój temat przeczytałem. Dziękuję. Szanuję. Macie Państwo prawo do szczerego wyrażania opinii. Najwidoczniej - gorzko i sarkastycznie skomentował całe zamieszanie i swoje dalsze plany mąż Tamary Arciuch. Czy kłótnia będzie miała ciąg dalszy?

Źródło: Pudelek / Instagram

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >