wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Dalszy ciąg kłótni Kasprzykowskiego i Skrzyneckiej. Teraz głos zabrała Tamara Arciuch, zrobiło się intymnie

7 Marca 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Tamara Arciuch odpowiedziała na komentarze swojego męża Bartka Kasprzykowskiego, który stanął w "obronie" żony po tym, jak Katarzyna Skrzynecka dość surowo oceniła jej występ w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". "Wiem,

  • Tamara Arciuch odniosła się do wpisów swojego męża na temat oceny Katarzyny Skrzyneckiej

  • Aktorka przyznała, że każdy ma prawo do oceny jej występu; podziękowała też Kasprzyckiemu za jej obronę

Choć Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są małżeństwem, czułości wobec siebie postanowili wyrazić w mediach społecznościowych. 

W obronie Tamary Arciuch 

Wszystko zaczęło się od niskiej oceny, jaką Katarzyna Skrzynecka, pełniąca funkcję członkini jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" przyznała Tamarze Arciuch za jej występ w roli Anny German. Choć sama aktorka nie była poruszona opinią koleżanki z branży, wkrótce w mediach społecznościowych pojawił się wpis jej męża. 

- Byłaś NAJLEPSZA. @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA - napisał swojej żonie aktor Bartek Kasprzykowski. 

Choć Katarzyna Skrzynecka zarzekała się, że nie zamierza wchodzić w utarczkę słowną z artystą, wkrótce postanowiła zabrać jednak głos w sprawie dość zaskakującej opinii na temat wykonywania przez nią funkcji sędziego. 

- Nigdy nie subskrybowałam i nie czytuję ani profilu Bartka, ani komentarzy. Jaka klasa człowieka i jaka doza zawodowych zawiści wobec wielu, naprawdę wielu kolegów - takie komentarze. Kto zna z pracy, ten wie - napisała o mężu Tamary Arciuch. 

Aktorka wyjaśnia motywacje męża 

Sprawę postanowiła również wyjaśnić sama bohaterka afery - zwróciła się więc do swojego męża w... mediach społecznościowych. Napisała, że ocenę Katarzyny Skrzyneckiej przyjmuje z pełnym zrozumieniem, a swojego męża nazwała "rycerzem"

- @kasprzykowskibartek kochanie moje (...) z pokorą przyjmuję każdą ocenę, jedyne czego mi brak,  to maleńkie uzasadnienia czemu ocena jest taka, a nie inna (...) Kasia Skrzynecka oceniła mnie tak, jak czuła. Jest to jej prawo. Nawet jeżeli wielu z nas - w tym Ty  mój rycerzu najukochańszy - się z tym nie zgadza. Kocham Cię - wyznała Tamara Arciuch. 

Na komentarz szybko odpisał Bartek Kasprzykowski. 

- @tamara.arciuch tak, za spontaniczna była moja reakcja, za co Cię przepraszam - ukorzył się aktor. 

- @kasprzykowskibartek nie przepraszaj, wiem, że masz serce na dłoni i zawsze mówisz szczerze, co Ci leży na sercu. Czasem to niedyplomatyczne, ale nigdy nie knujesz nic za czyimiś plecami i nie ma w Tobie strachu i kalkulacji, jak to zostanie odebrane. Ale już czekam na tytuły w plotkarskich portalach - odpisała na te słowa Tamara Arciuch. 

Źródło: plotek.pl, instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >