wtv.pl > Gwiazdy > Andrzej Duda zareagował na wpis celebrytki. Nawet nie spodziewał się, jaką wpadkę popełnił
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:48

Andrzej Duda zareagował na wpis celebrytki. Nawet nie spodziewał się, jaką wpadkę popełnił

Andrzej Duda polubił wpis Edyty Pazury
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Internetowa działalność Andrzeja Dudy raz po raz dostarcza mediom pretekstów do nieco prześmiewczych artykułów. Prezydent mylił już choćby "rezurekcję" z "insurekcją", a jego walkę z ostrym cieniem mgły obserwowało kilkanaście milionów Polek i Polaków.

Andrzej Duda pozostaje niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Polski przywódca ochoczo publikuje materiały na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Tym razem dość nieoczekiwanie polubił post Edyty Pazury na ostatniej z platform. Prezydent nie doczytał go jednak najprawdopodobniej do końca.

Mimo kilku wpadek głowa państwa nadal chętnie korzysta z mediów społecznościowych, w których publikuje własne treści i reaguje na wpisy gwiazd internetowych platform.

Politykowi niejednokrotnie zdarzało się zostawiać ślady pod wpisami, których treść nieco odbiega od powagi sprawowanego przez Dudę urzędu.

Andrzej Duda i "miej wy***ane, a będzie ci dane"

Tym razem prezydent zareagował na wpis Edyty Pazury, partnerki uznanego polskiego aktora Cezarego Pazury, która za pośrednictwem Instagrama podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa i rodzicielstwa.

Celebrytka opisało ze szczegółami trudy wychowania dzieci.

Wskazała, że miała odwagę mówić o smutnej części rzeczywistości już w czasach, gdy "Instagramowy świat świecił samymi przykładami idealnych: żon, matek, dzieci".

Edyta Pazura zapewniła, że obecnie znajduje się w najlepszym momencie swojego życia i zamierza dalej "iść pod prąd".

Zdjęcie polubił Andrzej Duda. Niewykluczone, że prezydent RP nie doczytał jednak do końca wpisu influencerki. Na zakończenie Pazura zamieściła bowiem znane "motto" osób podchodzących do życia z dużą swobodą.

Miej wy***ane, a będzie ci dane, czytamy w poście, na który zareagowała głowa państwa.

Trudno powiedzieć, czy Duda jedynie powierzchownie przeczytał uwagi celebrytki, czy też może spodobała mu się osobliwa maksyma małżonki Cezarego Pazury. Decyzję pozostawiamy Państwu.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram