wtv.pl
Promocyjne oferta na piwo już od dziś w Biedronce

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zaczyna się, Biedronka startuje z kolejną odważną propozycją na długi weekend. 28 butelek za darmo

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Klienci Biedronki na pewno będą zadowoleni, słysząc, że dyskont zdecydował się na kolejną dużą promocję. Długi weekend bardzo często mija Polkom i Polakom na grillowaniu oraz spędzaniu czasu z rodziną i znajomymi. Biedronka już od dziś zachęca do zakupów piwa. To właśnie bowiem 31 maja wystartowała promocja na poszczególne piwa. Zgarnąć można nawet 28 butelek złocistego trunku zupełnie za darmo.

Przez trzy najbliższe dni Biedronka oferuje wyjątkowo korzystną dla klientów promocję. Wszyscy chcący uzupełnić swoje zapasy piwa przed długim weekendem na pewno nie będą mieć powodu do niezadowolenia.

Każdy dzień przyniesie ze sobą szanse na wyjście z Biedronki z butelkami piw zupełnie za darmo. Nie zdecydowano się jednak na to, by promocja objęła wszystkie produkty. Jasno wskazano, które piwa objęte są promocją.

Nie tylko marka piwa ma tutaj decydujące słowo, czy zakupy zaliczone zostaną do tych wyjątkowo korzystnych. Biedronka zwraca uwagę na jeszcze jeden niezbędny do skorzystania z promocji fakt.

Wielka promocja na piwo w Biedronce

W ciągu trzech dni klienci Biedronki mogą wyjść z dyskontu z nawet 28 butelkami piwa zupełnie za darmo. Co zrobić, aby znaleźć się w gronie tych szczęśliwców?

Kardynał Stanisław Dziwisz i papież Franciszek

Teolog zabrał głos ws. wezwania polskich biskupów do Watykanu

CZYTAJ DALEJ

Przede wszystkim należy wiedzieć, że chociaż promocja w dyskoncie trwać będzie trzy dni: od dziś 31.05 do 02.06 włącznie, to każdego dnia oferta promocyjna obejmuje zupełnie inne piwa.

Dziś, w poniedziałek można kupić 9 butelek piwa Hopfe i otrzymać 9 kolejnych za darmo. Hopfe to marka własna Biedronki. W tym celu do kasy trzeba podejść z 18 butelkami.

Dzień Dziecka przyniesie ze sobą kolejne dobre wieści dla nieco starszych. To właśnie bowiem w ten dzień Biedronka oferuje kupno 9 piw Hardmade, a wyjście z aż 18 butelkami piwa smakowego.

W trzeci, ostatni dzień promocji, Biedronka objęła promocją na piwa produkty Carlsberga. W tym przypadku do skorzystania z oferty promocyjnej dyskontu konieczne jest zakupienie 10 piw. Tylko w tym przypadku otrzymamy kolejne 10 butelek za darmo.

Poszczególne serie piw można ze sobą mieszać. Promocję Biedronki objęte zostały również piwa bezalkohole, które zyskały w Polsce w ostatnim czasie dużą sympatię konsumentów.

Promocja nie dla wszystkich? Ważny punkt regulaminu

Niektórzy stojąc przy kasie mogą być nieprzyjemnie zdziwieni, słysząc, że muszą zapłacić za wszystkie swoje piwa w koszyku. Biedronka zastrzega, że z promocji skorzystać mogą tylko osoby posiadające kartę „Moja Biedronka”.

Poza tym warunkiem koniecznym jest również ukończony 18. rok życia. Osoby poniżej tego wieku nie mogą legalnie zakupić alkoholu w sklepach na terenie całego kraju.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Biedronka / Radio Zet

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >