wtv.pl > Polska > Piotr Krysiak szykuje nową książkę. Twierdzi, że z usług w Dubaju mieli korzystać Tomek "Orlen", były minister z PiS-u i Zbigniew S.
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 08:16

Piotr Krysiak szykuje nową książkę. Twierdzi, że z usług w Dubaju mieli korzystać Tomek "Orlen", były minister z PiS-u i Zbigniew S.

Autor "Dziewczyn z Dubaju" szykuje książkę o męskiej prostytucji.
(zdj. ilustracyjne) pixnio.com/Marko Milivojevic

Zakończywszy współpracę z Telewizją Polską, Krysiak wziął się za pisanie. Po fiasku pierwszej książki dziennikarz rozpoczął pracę nad kolejną, a pomysł na opisanie historii pięknych Polek, nierzadko modelek czy celebrytek, które trafiały do łóżek szejków, zrodził się po uzyskaniu policyjnych akt w sprawie ekskluzywnych prostytutek.

"Dziewczyny z Dubaju" ukazały się w roku 2018. Reportaż sprzedał się w przeszło 270 tys. egzemplarzy, a premierę opartego na książce Krysiaka filmu (w reżyserii Marii Sadowskiej) zapowiedziano na 2021 rok.

28 kwietnia Piotr Krysiak powraca z kolejną książką. Tym razem pisarz postanowił zająć się męską prostytucją. Panowie mają zarabiać lepiej od swych koleżanek po fachu, 10-dniowa impreza seksualna ma pozwolić na zarobienie nawet kilkunastu tysięcy dolarów, a w tle przewijają się polscy politycy czy celebryci, którzy korzystali z usług escortów.

Premiera "Chłopaków z Dubaju". W tle politycy, celebryci i biznesmeni

Trudno przypuszczać, by premiera "Chłopców z Dubaju" nie wywołała zainteresowania bliskiego swojej poprzedniczce. Choć w książce nie padają nazwiska (z jednym, jak zapewnia autor – uzasadnionym, wyjątkiem), w niektórych przypadkach nietrudno wywnioskować, kto jest bohaterem opisywanych przez Krysiaka historii.

Autor opisuje choćby sprawę Zbigniewa S., biznesmena, który słynie z gróźb pod adresem najważniejszych osób z ekipy rządzącej, w tym Zbigniewa Ziobry czy Jarosława Kaczyńskiego. Jak czytamy, w Berlinie, gdzie korzystał z usług męskich prostytutek, zachowywał się jednak spokojnie, usiłując utrzymać anonimowość.

W przytaczanym przez Pudelek.pl fragmencie czytamy, że znany z internetowej działalności Zbigniew S. zachowywał się kulturalnie, dopóki sobie nie popił. Wówczas miał stawać się chamski i nachalny.

Miły, starszy pan

W książce przeczytamy również o byłym już ministrze rządu Prawa i Sprawiedliwości, który systematycznie ściągał do kraju Miguela, kubańskiego uchodźcę, który zamieszkał w Hiszpanii. Według Krysiaka, który udzielił przedpremierowego wywiadu Wirtualnej Polsce, to właśnie Latynosi są obecnie "w modzie".

Przed wyborami z roku 2015 wspomniany polityk, wówczas jeszcze biznesmen, miał zapraszać chłopaka na rejsy luksusowym jachtem. Miguel wraz z grupą młodych ludzi żeglował z wynajmującym go mężczyzną po otwartym greckim morzu.

Sytuacja uległa zmianie po wyborczym sukcesie PiS. "Miły, starszy pan" usunął Miguela z listy znajomych. Obecnie nie jest już ministrem. Według zapewnień bohatera reportażu pełni jednak funkcję "prezesa".

Dziesiątki tysięcy za bliźniaków

W "Chłopakach z Dubaju" przeczytamy również o niejakim Tomku, pseudonim "Orlen", osobie znanej z afery paliwowej.

Dający ogromne napiwki mężczyzna miał gustować w bardzo młodych chłopcach. Za umówienie seksu z gejami bliźniakami biznesmen miał obiecywać dziesięć tysięcy złotych za godzinne spotkanie.

"Chłopaki z Dubaju" ukażą się nakładem wydawnictwa Deadline.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Pudelek | WP

Tagi: Dubaj Polska
Powiązane