40-latek z gminy Potęgowo został zatrzymany w związku z podejrzeniem wielokrotnego zgwałcenia własnej matki.. (zdj. ilustracyjne) pxhere.com
Źródło: (zdj. ilustracyjne) pxhere.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Kwietnia 2021

Wykorzystał własną matkę. 40-latek właśnie został zatrzymany

40-latek z gminy Potęgowo został zatrzymany w związku z podejrzeniem wielokrotnego zgwałcenia własnej matki. Przesłuchany w prokuraturze mężczyzna usłyszał również zarzut znęcania. Oskarżony częściowo przyznał się do winy.

Szczegóły oburzającej sprawy z gminy Potęgowo w województwie pomorskim za prokuratorem rejonowym w Lęborku Patrykiem Wegnerem przytacza internetowy serwis Polsat News.

Według relacji organu ścigania zatrzymanym jest 40-letni mieszkaniec wspomnianej gminy. Po wtorkowym przesłuchaniu mężczyzna został oskarżony o wielokrotne gwałcenie oraz znęcanie się nad najbliższą osobą.

Mieszkaniec gminy Potęgowo gwałcił własną matkę

Z ustaleń śledczych wynika, że ofiarą jest matka zatrzymanego 40-latka.

Podejrzany miał częściowo przyznać się do zarzucanych mu czynów, przekazał prokurator Wagner. Mężczyzna złożył w prokuraturze obszerne wyjaśnienia.

Ostrów Wielkopolski. Malutka dziewczynka zostawiona w oknie życiaOstrów Wielkopolski. Malutka dziewczynka zostawiona w oknie życiaCzytaj dalej

W związku z prowadzonych postępowaniem lęborski organ złożył do sądu wniosek o objęcie mieszkańca Potęgowa tymczasowym aresztem na okres trzech miesięcy. Podanie ma zostać rozpatrzone w środowy poranek.

W związku z dobrem pokrzywdzonej kobiety prokuratura w Lęborku zdecydowała się nie udzielać szczegółowych informacji dotyczących ustaleń poczynionych w trakcie postępowania.

W przypadku potwierdzenia zarzutów stawianych przez organ za gwałt na osobie najbliższej 40-latkowi grozi nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Polsatnews.pl