wtv.pl > Polska > Widzieliście tego chłopca? Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:20

Widzieliście tego chłopca? Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

wtv
WTV.pl

Informacji o zdarzeniu udzielił portal Lublin112.pl oraz Wirtualna Polska. Jak się okazuje, już 3 kwietnia rodzina 14-latka odnotowała jego zaginięcie. Ostatni raz był widziany w okolicach ulicy Leszetyckiego w Lublinie. Jego kontakt z bliskimi, znajomymi oraz rodziną został urwany w okolicach godziny 20. 

Kuba wciąż nie daje znaku życia. Nie został zauważony w okolicach Lublina. Nie kontaktował się ani z mamą, ani z tatą. 

Lublin. Trwają poszukiwania 14-letniego chłopca

Dziennikarze Wirtualnej Polski skontaktowali się z rodziną nastolatka. Tata, Artur Wroński opowiedział o okolicznościach zaginięcia. - Wziął buty, wyszedł i od tej pory z nikim się nie kontaktował. Nikt z jego znajomych też nic nie wie - deklarował.

Szeroko zakrojone działania już zostały podjęte przez pracownicy V komisariatu policji w Lublinie. Jak relacjonują media oraz bliscy, Kuba była ubrany w czarno-białe buty Nike, czarne sportowe spodnie, a także granatowo-niebieską bluzę Adidasa. Bluza wyróżnia się białymi paskami na rękawach.

14-latka wyróżnia szczupła budowa ciała, 172 centymetrów wzrostu, a także krótkie, ciemne włosy. 

Wirtualna Polska skierowała także pytania do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. - Policjanci sprawdzają adresy podane przez ojca. Do tej pory chłopca nie znaleziono - podali funkcjonariusze policji, pracujący w ramach zespołu prasowego jednostki. Na ten moment nie wiadomo, co konkretnie mogło stać się z chłopcem.

Po sprawdzeniu adresów służby będą pracować nad dalszym planem poszukiwań.  

Mieszkańcy Lublina oraz okolic są proszeni o pomoc w poszukiwaniach. Pamiętajmy, by niezwłocznie skontaktować się z policją, jeśli zobaczymy 14-letniego Kubę. Kontakt ze służbami można nawiązać pod numerem 112. Zgłosić można się także do najbliższej jednostki policji.

Dane kontaktowe dla portalu przekazał również tata Kuby. Informacje o aktualnym pobycie dziecka można przedłożyć pod numerem 789054707.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Wirtualna Polska/Lublin112]

Tagi: Lublin Policja
Powiązane