wtv.pl
Emitowany na antenie TVP program "Warto rozmawiać".

Screen z programu "Warto rozmawiać" (vod.tvp.pl)

"Warto rozmawiać" na TVP zdjęte 5 minut przed emisją. Tajemniczy wpis Pospieszalskiego

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

TVP podjęło decyzję o odwołaniu emisji prowadzonego przez Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać". "Na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację", czytamy na Twitterze. Według relacji dziennikarza Telewizja Pol

Ku zaskoczeniu widzów planowany na 19 kwietnia odcinek znanego z anteny TVP talk-show "Warto rozmawiać" nie został wyemitowany. Informacja o odwołaniu premiery nowej odsłony programu pojawiła się zaledwie na kilka minut przed planowaną godziną emisji.

Co więcej, o zmianach w ramówce widzowie zostali poinformowani w mediach społecznościowych. Telewizja Polska nadal nie ustosunkowała się do niespodziewanej zmiany.

Jan Pospieszalski skomentował decyzję TVP

Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie, czytamy na Twitterze profilu "Warto rozmawiać".

Korzystając z mediów społecznościowych, zapewniono, że informacja o nowej dacie emisji programu zostanie przekazana natychmiast po uzyskaniu odpowiedzi od Telewizji Polskiej.

Niespodziewaną decyzję TVP skomentował również prowadzący program Jan Pospieszalski. Przed wejściem do studia poinformowano nas, że program jest nagrywany i zostanie wyemitowany później, czytamy na Twitterze dziennikarza.

Pospieszalski zaznaczył, że sam również nie uzyskał żadnych dodatkowych informacji w sprawie zdjęcia "Warto rozmawiać" z anteny.

Według planów na poniedziałek 19 kwietnia zaplanowano program z udziałem Przemysława Czarnka. Minister edukacji i nauki miał komentować konsekwencje przedłużającego się nauczania zdalnego.

Krytyka ze strony posłanki PiS

Nie bez znaczenia może okazać się fakt, że przed tygodniem program otwarcie skrytykowała Joanna Lichocka. W opinii posłanki Prawa i Sprawiedliwości w ostatnim odcinku "Warto rozmawiać" dopuszczono się ataku na zwalczanie pandemii.

Członkini partii rządzącej zapowiedziała poruszenie kwestii "podważania polityki rządu" w rozmowie z prezesem TVP Jackiem Kurskim.

W opublikowanym na Twitterze wpisie Lichocka również odniosła się do prowadzonego przez Jana Pospieszalskiego talk-show, ostatnią jego odsłonę otwarcie nazywając skandalem.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Twitter

Podobne artykuły

wtv.pl

TV

Fala krytyki po "Pytanie na śniadanie". Prowadzący nie mieli maseczek

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Emisja filmu "Stan zagrożenia" o katastrofie smoleńskiej w TVP ponownie przełożona

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Kontrowersyjny materiał TVN. Uderza w Kaczyńskiego, Macierewicza i obnaża "prawdę smoleńską"

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Jacek Kurski chwali się wynikami koncertu wielkanocnego "Cud Życia"

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Maciej Dolega przechodzi z TVN do TVP Info

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Skandaliczny tweet pojawił się na pasku TVP Info

Czytaj więcej >