wtv.pl
Emitowany na antenie TVP program "Warto rozmawiać".

Screen z programu "Warto rozmawiać" (vod.tvp.pl)

"Warto rozmawiać" na TVP zdjęte 5 minut przed emisją. Tajemniczy wpis Pospieszalskiego

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

TVP podjęło decyzję o odwołaniu emisji prowadzonego przez Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać". "Na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację", czytamy na Twitterze. Według relacji dziennikarza Telewizja Pol

Ku zaskoczeniu widzów planowany na 19 kwietnia odcinek znanego z anteny TVP talk-show "Warto rozmawiać" nie został wyemitowany. Informacja o odwołaniu premiery nowej odsłony programu pojawiła się zaledwie na kilka minut przed planowaną godziną emisji.

Co więcej, o zmianach w ramówce widzowie zostali poinformowani w mediach społecznościowych. Telewizja Polska nadal nie ustosunkowała się do niespodziewanej zmiany.

Jan Pospieszalski skomentował decyzję TVP

Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie, czytamy na Twitterze profilu "Warto rozmawiać".

Korzystając z mediów społecznościowych, zapewniono, że informacja o nowej dacie emisji programu zostanie przekazana natychmiast po uzyskaniu odpowiedzi od Telewizji Polskiej.

Niespodziewaną decyzję TVP skomentował również prowadzący program Jan Pospieszalski. Przed wejściem do studia poinformowano nas, że program jest nagrywany i zostanie wyemitowany później, czytamy na Twitterze dziennikarza.

Pospieszalski zaznaczył, że sam również nie uzyskał żadnych dodatkowych informacji w sprawie zdjęcia "Warto rozmawiać" z anteny.

Według planów na poniedziałek 19 kwietnia zaplanowano program z udziałem Przemysława Czarnka. Minister edukacji i nauki miał komentować konsekwencje przedłużającego się nauczania zdalnego.

Krytyka ze strony posłanki PiS

Nie bez znaczenia może okazać się fakt, że przed tygodniem program otwarcie skrytykowała Joanna Lichocka. W opinii posłanki Prawa i Sprawiedliwości w ostatnim odcinku "Warto rozmawiać" dopuszczono się ataku na zwalczanie pandemii.

Członkini partii rządzącej zapowiedziała poruszenie kwestii "podważania polityki rządu" w rozmowie z prezesem TVP Jackiem Kurskim.

W opublikowanym na Twitterze wpisie Lichocka również odniosła się do prowadzonego przez Jana Pospieszalskiego talk-show, ostatnią jego odsłonę otwarcie nazywając skandalem.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Twitter

Konrad Wrzesiński

Absolwent American Studies Center. Prywatnie miłośnik sportu i literatury pięknej, w szczególności polskiej i rosyjskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Jacek Kurski w Opolu chwali swoich pracowników, mówi o ataku na TVP i kieruje złośliwą uwagę w kierunku Donalda Tuska

TV

Kurski wskazuje, że inna telewizja ma "niemal jeden do jeden oprawę TVP INFO". Dodał, że jego stacje zapewniają wolny wybór w mediach

Czytaj więcej >

TV

Nie żyje dziennikarka TVP. Zmarła redaktor Izabela Pieczara

Czytaj więcej >
Joanna Moro

TV

Echa nieudanego występu Joanny Moro na "Wakacyjnej Trasie Dwójki". Pracownik TVP stracił pracę?

Czytaj więcej >

TV

Ruszają Wydarzenia 24. Telewizja ma być konkurencją dla TVN24

Czytaj więcej >

TV

Maciej Orłoś ostro o odejściu z TVP. "Kieruje tym cynicznie prezes Kurski"

Czytaj więcej >
Wpadka Nowa Zelandia

TV

Wpadka nowozelandzkiej minister. Podczas wywiadu do pokoju wszedł jej syn. To, co pokazał okazało się wyjątkowo zaskakujące

Czytaj więcej >