wtv.pl > Polska > W piątek i sobotę kupując w Lidlu cztery piwa, kolejne cztery otrzymasz za darmo
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:18

W piątek i sobotę kupując w Lidlu cztery piwa, kolejne cztery otrzymasz za darmo

W Lidlu przygotowano kuszącą promocję
Deutzmann / deutzmann.net/Imago Stock and People/East News

Już jutro Lidl w całym kraju będzie oblegany przez klientów. Niemiecka sieć dyskontów przygotowała wyjątkowo korzystną promocję. Wystarczy, że kupisz cztery piwa a kolejne cztery otrzymasz od sklepu w prezencie.

Piątek i sobota będą dniami, gdy wiele osób zdecyduje się na wizytę w najbliższym sklepie Lidl. Sieć kusi wyjątkową promocją.

Wystarczy, że zapłacisz za cztery produkty, a kolejne cztery otrzymasz gratis. Jest to o tyle ciekawa oferta promocyjna, ponieważ zbiega się z finałem Euro 2020.

Lidl rozdaje za darmo piwo

To nie pierwszy raz, gdy Lidl szokuje tak korzystną promocją. Trzeba przygotować się na to, że po raz kolejny przyciągnie ona prawdziwe tłumy.

Tylko w piątek oraz sobotę w Lidlu przy zakupie cztery piw, kolejne cztery dostaniemy zupełnie za darmo. Każda promocja ma jednak zasady i ta nie jest wyjątkiem.

Żeby dostać cztery piwa zupełnie za darmo, należy wziąć pod uwagę, że promocja w Lidlu trwa przez dwa dni lub do wyczerpania zapasów. W każdym sklepie w kraju znajdować może się różna ilość produktów, które mogą wyprzedać się szybciej bądź wolniej. To jednak nie wszystko.

Promocja w Lidlu: jakie piwa dostaniesz za darmo?

Regulacje dotyczą również rodzaju piw, które powinny wylądować w koszyku. Promocja w Lidlu obejmuje bowiem jedynie piwa w butelce. Piwo w puszce nie włącza się do oferty 4+4.

Nie ma natomiast znaczenia to, czy piwo jest smakowe, czy zwykłe. Aby rachunek przy kasie został pomniejszony o wartość 4 butelek, konieczne jest jednak posiadanie specjalnego kuponu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Sprawdź, czy masz zainstalowaną aplikację Lidl Plus

Aby otrzymać kupon na cztery piwa zupełnie za darmo, konieczne jest posiadanie aplikacji Lidl Plus. To właśnie tam od piątku będzie można aktywować kupon.

W promocji 4+4 Lidl daje klientom za darmo cztery najtańsze butelki piwa. Oferta może cieszyć się dużym powodzeniem z racji niedzielnego finału Euro 2020.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl, lidl.pl Zdjęcie główne: Deutzmann / deutzmann.net/Imago Stock and People/East News

Tagi: Lidl Zakupy
Powiązane