wtv.pl > Gwiazdy > W czasie "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska przewróciła się na scenie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:17

W czasie "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska przewróciła się na scenie

W czasie koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska upadła na scenie
screen vod.tvp.pl

W Koszalinie na scenie "Wakacyjnej Trasy Dwójki" doszło do groźnie wyglądająćego zdarzenia z Izabelą Trojanowską. Gwiazda w pewnym momencie dosłownie runęła na scenę i uderzyła plecami oraz głową o podłoże.

Fani Izabeli Trojanowskiej mogli przeżyć w niedzielę chwile grozy. Artystka znalazła się w wyjątkowo groźnej sytuacji.

Do zdarzenia doszło już po wykonaniu przez Izabelę Trojanowską przeboju Ireny Santor "Już nie ma dzikich plaż". Gwiazda ukłoniła się zachwyconej publiczności i zrobiła krok do tyłu. To właśnie wtedy doszło do groźnie wyglądającego upadku.

Izabela Trojanowska przewróciła się na scenie w Koszalinie

Gwiazda "Klanu" i uwielbiana od lat piosenkarka Izabela Trojanowska ponownie zachwyciła. Tym razem w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki".

Ubrana w czerwony garnitur artystka chciała wyrazić swoją wdzięczność ludziom zgromadzonych na widowni oraz przed telewizorami. Kiedy podniosła się z ukłonu, nieco się zachwiała.

Chwilowy brak równowagi i mały krok do tyłu zaowocował groźnie wyglądającym upadkiem. Izabela Trojanowska najpierw uderzyła o scenę pośladkami, a później plecami.

W jej stronę natychmiast ruszyły tancerki dopełniające całości występu. Osoby obserwujące występ Izabeli Trojanowskiej zamarły.

Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń

Chociaż upadek Izabeli Trojanowskiej wyglądał wyjątkowo niebezpiecznie, to gwiazda szybko dała znać, że nic jej się nie stało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

- Nie martwice się o mnie, już patrzę pod nogi - przekazała swoim fanom Izabela Trojanowska. Na jej twarzy mimo zdarzenia gościł uśmiech. Fani zareagowali na tę wiadomość gromkimi brawami.

Wszystko przez wysokie buty?

Zwrócono uwagę, że już godzinę później gwiazda, która ponownie wyszła na scenę "Wakacyjnej Trasy Dwójki" miała na sobie buty sportowe. Wcześniej Izabela Trojanowska występowała w wysokich szpilkach.

Czy obcas przyczynił się do upadku Izabeli Trojanowskiej? Artystka nie skomentowała tych doniesień.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wprost.pl, wtv.pl Zdjęcie główne:

Powiązane