wtv.pl
W Poznaniu przy parku Wilsona znaleziono zwłoki mężczyzny

(zdjęcie ilustracyjne) CEZARY PECOLD/SE/EAST NEWS

W centrum Poznania znaleziono zwłoki mężczyzny

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Poprzednia noc w Poznaniu nie należała do spokojnych. Wielkopolska policja podjęła interwencję, która wymagać będzie dokładniejszego śledztwa. Przy wejściu do parku Wilsona znaleziono zwłoki mężczyzny. Przy nim leżał inny, który nie może zostać jeszcze przesłuchany.

Kwestia tego, co dokładnie zaszło w Poznaniu w nocy z soboty na niedzielę, będzie teraz badane przez śledczych. Konieczne jest stwierdzenie, co było przyczyną zgonu znalezionego przez policjantów mężczyzny.

Osobnym zagadnieniem jest to, czy drugi mężczyzna, leżący obok zwłok przy parku Wilsona w Poznaniu jest w jakikolwiek sposób odpowiedzialny na śmierć. Nie jest jeszcze wiadome, czy mężczyźni się znali. Na ten moment informacji w sprawie jest wyjątkowo mało. Niemniej nie umniejsza to faktu, że cała sprawa jest wyjątkowo tajemnicza.

Poznań: znaleziono zwłoki mężczyzny

W samym centrum Poznania przy wejściu do parku Wilsona leżał mężczyzna. Z informacji przekazanych przez kom. Macieja Święcichowskiego wynika, że już około godziny 1 w nocy operator kamery zauważył dwóch mężczyzn.

Na miejsce postanowiono wysłać funkcjonariuszy. — Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że jedna z tych osób nie żyje. Ustalamy teraz tożsamość tego mężczyzny [...] — powiedział kom. Maciej Święcichowski.

Paweł PawL Tomczyk

Nie żyje znany, polski muzyk "PawL". Niedługo później zmarł jego brat

CZYTAJ DALEJ

Obecnie nie jest jeszcze wiadome, co było bezpośrednią przyczyną zgonu znalezionego mężczyzny. Druga z osób leżących przy wejściu do parku Wilsona w Poznaniu została zatrzymana. Nie może jednak zostać jeszcze przesłuchana.

Drugi z mężczyzn był nietrzeźwy

Wszystko wskazuje, że dopiero jutro będzie można przesłuchać drugiego z mężczyzn. Jest to spowodawane tym, że w momencie zatrzymania był on nietrzeźwy. Poznańska policja zatrzymała go z racji braku informacji na temat jego ewentualnego udziału w działaniach owocującymi zgonem towarzysza.

Nie podano jednak ile promili w organizmie miał nieznany mężczyzna. Nie ulega wątpliwości, że działania zaplanowane na poniedziałek w Poznaniu przyniosą ze sobą informacje mogące pomóc śledczym w poskładaniu elementów tej makabrycznej układanki.

W poniedziałek w Poznaniu przeprowadzona zostanie skecja zwłok oraz przesłuchanie

Nie jest wykluczone, że to nietrzeźwy zatrzymany przez policję przy zwłokach odpowiedzialny jest za śmierć mężczyzny. W poniedziałek planowane jest jego przesłuchanie.

Jednocześnie również na poniedziałek w Poznaniu zaplanowano sekcję zwłok denata. Badania patologa pozwolą na ustalenie, dlaczego mężczyzna zmarł oraz czy przyczyniły się do tego osoby trzecie.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Pixabay/_Alicja_ - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Nie żyje Jerzy Kieżun, bohater powstania warszawskiego

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >

Polska

Lubuskie. 3-latka pogryziona przez amstaffa, pokaleczona trafiła do szpitala

Czytaj więcej >