wtv.pl
Viola Kołakowska

Instagram/Viola Kołakowska

Viola Kołakowska wstrzykuje pod skórę jad amazońskiej żaby

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Viola Kołakowska wydała konkretne pieniądze na wyjazd do nadmorskiego hotelu, by poddać się zabiegowi kambo. Mowa o nadpaleniu naskórka przy użyciu kadzidła oraz wstrzyknięcia jadu żaby z Amazonii, by doprowadzić do "oczyszczających wymiot&oac

Na wstępie należy zaznaczyć, iż nie jest to zabieg, który przynosi jakiekolwiek efekty. W przypadku problemów zdrowotnych należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, by uniknąć sięgania po niebezpieczne alternatywne metody "leczenia". Wywoływanie wymiotów, biegunki i parzenie ciała są elementem autoagresji, a nie terapii. Viola Kołakowska właśnie wykorzystała swoją popularność, by rozpromować kontrowersyjną metodę pseudoterapii.

Aktorka teatralna opublikowała szereg nagrań na Instagramie, zachęcających do korzystania z zabiegów kambo. - Słuchajcie, zrobiłam dzisiaj drugie kambo. Generalnie powinno się trzy, albo dwa z rzędu, a trzeci za jakiś moment. Ja zrobiłam jedno kambo, bo człowiek cały czas ze swoimi przekonaniami walczy, zupełnie niepotrzebnie. Trzeba poddać się - mogliśmy usłyszeć. 

Viola Kołakowska zapłaciła za nadpalenie jej naskórka i wstrzyknięcie jadu żaby z Amazonii

Pierwsze podejście do kontrowersyjnego, niebezpiecznego dla zdrowia zabiegu miało miejsce wczoraj. - Wczoraj żabka sama mnie zawołała. Zrobiłam jedno kambo i czułam, że to nie wszystko, że muszę doczyścić pewne rzeczy. Dzięki Bogu, że to zrobiłam. Dzisiaj czuję, że postawiłam kropkę nad i. Kolejny zabieg za dwa tygodnie - wyjaśniła swoim fanom. 

Jak się okazało, Viola Kołakowska wydała kilkaset złotych na wykonanie oparzelin na jej ciele. Przy użyciu rozpalonego kadziła nadpala się skórę, by następnie otworzyć w niej "bramy". Mowa o nałożeniu jadu żaby. Na ciało nakłada się od 3 do 9 kropel. Całe przedsięwzięcie jest niezwykle intensywne, bowiem wywołuje silne wymioty lub biegunkę, mające stanowić element oczyszczania organizmu. Dolegliwości utrzymują się od 30 do 40 minut.

Następnie Viola Kołakowska uznała całe przedsięwzięcie za naturalną szczepionkę na wszystkie choroby. - Warto, naprawdę warto. Jeszcze mam lekki obrzęk od ciśnienia krwi, które wzrasta. Jest to niezwykle, ale niełatwe doświadczenie. Bardzo potrzebne i otwierające. Myślę, że to mój początek drogi z tą medycyną. Powiem wam tak. Jeśli ludzie szukają prawdziwej szczepionki przeciw patogenom, bakteriom [...] to to jest najlepsza szczepionka. Kambo naprawdę wzmocni wasz organizm. Naprawdę go oczyści i wzmocni go do działania. Po wszystkim naprawdę jesteście bezpieczni - przekonywała

Co więcej, ranienie rozpalonym przedmiotem, implikowanie jadu żaby oraz wywoływanie biegunki ma wspierać walkę z barierami energetycznymi, nieprzepracowanymi emocjami oraz złym samopoczuciem. Zabiegi mają odblokowywać przepływ energii oraz pobudzać pozytywne wibracje. 

Według osób prowadzących ceremonię kambo, zabieg pomaga w leczeniu depresji, niepłodności, zespołu chronicznego zmęczenia, HIV, raka, przewlekłego bólu, choroby Parkinsona, problemów naczyniowych, choroby Alzheimera, zapalenia wątroby, tarczycy, a nawet reumatyzmu. Są to niepotwierdzone medycznie pogłoski

Zabiegów kambo nie wykonuje się osobom poniżej 18 lat, kobietom w ciąży lub karmiącym piersią, osobom z poważnymi problemami serca, czy też pacjentom z zakrzepami, epilepsją i silnymi zaburzeniami psychicznymi. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Stachursky opublikował zdjęcie pupila tonącego w lawinie słodyczy. Jednak nie żywi się energią słoneczną?

  • Skrajnie nieodpowiedzialne słowa księdza o szczepieniach, podczas porannej mszy

  • Ewa Krawczyk skomentowała aferę zw. z Marianem Lichtmanem. "Już mam dość twojego mieszania się w nasze sprawy"

Źródło: [Instagram/Viola Kołakowska]

Alan Wysocki

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Beata K. po pijackim incydencie straci gigantyczne pieniądze. Ekspert wskazuje, jak może odzyskać zaufanie fanów

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michael K. Williams. Gwiazda "Zakazanego imperium" i "Prawa ulicy" miała 54 lata

Czytaj więcej >
Policja wyjaśnia, dlaczego Beata K. nie trafiła na izbę wytrzeźwień

Gwiazdy

Rzecznik policji tłumaczy, dlaczego Beata K. nie trafiła do izby wytrzeźwień. "Nie było żadnych przesłanek"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Top Model. Marianna Schreiber przeprasza za homofobiczny wpis

Czytaj więcej >
Nie żyje Mikis Theodorakis

Gwiazdy

Nie żyje Mikis Theodorakis. Autor muzyki do filmu "Grek Zorba" miał 96 lat

Czytaj więcej >
DUOTONE / Pixabay

Gwiazdy

Nie żyje raper Marcus Birks. Koronasceptyczny muzyk zmienił zdanie na temat pandemii, gdy sam zachorował na COVID-19

Czytaj więcej >