wtv.pl
Stachursky

Facebook/Jacek Stachursky/Screen

Stachursky opublikował zdjęcie pupila tonącego w lawinie słodyczy. Jednak nie żywi się energią słoneczną?

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Czy Stachursky po miesiącach starań postanowił zrezygnować z niezdrowej i wyniszczającej diety? Artysta za pośrednictwem Instagrama promuje inny profil, na którym widać serię zdjęć kota - można domniemywać, że to jego pupil. Na profilu zostało opub

Już o godzinie 10 Stachursky opublikował zaskakujący post na stronie swojego kota na Instagramie. Przedstawiono, jak Lordzio Armani - bo tak nazwano zwierzę - leży na podłodze w towarzystwie smakołyku Kinder Bueno. Na fotografii doliczyliśmy się aż 30 batonów. "Słodka niedziela" - skomentował wpis, pozostawiając wiele niedopowiedzeń. Uroda czworonoga przysłoniła czujność fanów wokalisty. "Oj jaki kotek rozpieszczony, aż mu zazdroszczę" - wskazała internautka. 

Czy Stachursky w końcu skończył z niezdrową dietą? Zaskakujące, a zarazem wymowne zdjęcie

Dobrze jednak wiemy, iż zwierzęta nie mogą spożywać produktów na bazie czekolady. Masa słodyczy także nie mogła zostać zakupiona przez ani dla pupila. Oznacza to więc, że za całe przedsięwzięcia najprawdopodobniej odpowiadał sam Stachursky. Pod praktycznie każdym jego zdjęciem profil instagramowy kota jest promowany.

Na kolejnym koncie muzyka, poświęconym promowaniu bretarianizmu, przedstawiono niecodzienny opis. "Światło i Miłość naznaczają moją Duszę, promieniami Słońca pieczętując chęć i wiarę a piórem skrzydeł Światła podpisują akty zaproszenia życia" - czytamy.

Czyżby lawina batoników okazała się lepszym naznaczeniem od "Światła i Miłości"? Brak cukru w organizmie może prowadzić do licznych chorób, jednak najbardziej rozpoznawalnym objawem jest osłabienie lub omdlenie. 

Trudno wskazać, co konkretnie stało się z produktem spożywczym. Zamiłowanie wokalisty do natury i otaczającego nas świata odsuwa myśl, jakoby mógł zmarnować tak dużą ilość pożywienia. Sam jednak od października 2020 roku opisuje swoją drogę do zrezygnowania z posiłków na rzecz energii słonecznej. Już po tygodniu niepokój zaczęła budzić jego blada cera oraz niezdrowo uwydatnione kości policzkowe. 

Niepokojący wygląd artysty ostatecznie przestał budzić niepokój. Już na koniec stycznia Stachursky ogłosił start projektu "Stachursky Sun Energy". Co ciekawe, nigdy nie wyjaśniono, czego konkretnie ma on dotyczyć. "Byś coś więcej powiedział. Bo na razie to takie enigmatyczne" - złościł się jeden z oberwujących. "Czekamy" - przypominał kolejny użytkownik społecznościowego medium. 

Po tygodniu poinformowano o otwarciu pierwszej "Ambasada w Galaktyce Słoneczna Strona Mocy", jednak również nie wyjaśniono, o co dokładnie chodzi. "Solarium otwierasz" - ironizował jeden z użytkowników Instagrama. 

Niewykluczone, że Stachursky dopuszcza w diecie opartej na powietrzu i energii słonecznej słodycze, by podtrzymać poziom cukru we krwi.

Pamiętajmy, by nie powielać nawyków żywieniowych Stachurskiego. Dieta nie tylko wyniszcza organizm, ale też stanowi bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Przez wprowadzaniem jakicholwiek drastycznych zmian w jadłospisie należy skonsultować się z ekspertem dietetykiem. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Instagram/Stachursky]

Podobne artykuły

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Gwiazdy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

Czytaj więcej >
Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >