wtv.pl
Stachursky

Facebook/Jacek Stachursky/Screen

Stachursky opublikował zdjęcie pupila tonącego w lawinie słodyczy. Jednak nie żywi się energią słoneczną?

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Czy Stachursky po miesiącach starań postanowił zrezygnować z niezdrowej i wyniszczającej diety? Artysta za pośrednictwem Instagrama promuje inny profil, na którym widać serię zdjęć kota - można domniemywać, że to jego pupil. Na profilu zostało opub

Już o godzinie 10 Stachursky opublikował zaskakujący post na stronie swojego kota na Instagramie. Przedstawiono, jak Lordzio Armani - bo tak nazwano zwierzę - leży na podłodze w towarzystwie smakołyku Kinder Bueno. Na fotografii doliczyliśmy się aż 30 batonów. "Słodka niedziela" - skomentował wpis, pozostawiając wiele niedopowiedzeń. Uroda czworonoga przysłoniła czujność fanów wokalisty. "Oj jaki kotek rozpieszczony, aż mu zazdroszczę" - wskazała internautka. 

Czy Stachursky w końcu skończył z niezdrową dietą? Zaskakujące, a zarazem wymowne zdjęcie

Dobrze jednak wiemy, iż zwierzęta nie mogą spożywać produktów na bazie czekolady. Masa słodyczy także nie mogła zostać zakupiona przez ani dla pupila. Oznacza to więc, że za całe przedsięwzięcia najprawdopodobniej odpowiadał sam Stachursky. Pod praktycznie każdym jego zdjęciem profil instagramowy kota jest promowany.

Na kolejnym koncie muzyka, poświęconym promowaniu bretarianizmu, przedstawiono niecodzienny opis. "Światło i Miłość naznaczają moją Duszę, promieniami Słońca pieczętując chęć i wiarę a piórem skrzydeł Światła podpisują akty zaproszenia życia" - czytamy.

Czyżby lawina batoników okazała się lepszym naznaczeniem od "Światła i Miłości"? Brak cukru w organizmie może prowadzić do licznych chorób, jednak najbardziej rozpoznawalnym objawem jest osłabienie lub omdlenie. 

Trudno wskazać, co konkretnie stało się z produktem spożywczym. Zamiłowanie wokalisty do natury i otaczającego nas świata odsuwa myśl, jakoby mógł zmarnować tak dużą ilość pożywienia. Sam jednak od października 2020 roku opisuje swoją drogę do zrezygnowania z posiłków na rzecz energii słonecznej. Już po tygodniu niepokój zaczęła budzić jego blada cera oraz niezdrowo uwydatnione kości policzkowe. 

Niepokojący wygląd artysty ostatecznie przestał budzić niepokój. Już na koniec stycznia Stachursky ogłosił start projektu "Stachursky Sun Energy". Co ciekawe, nigdy nie wyjaśniono, czego konkretnie ma on dotyczyć. "Byś coś więcej powiedział. Bo na razie to takie enigmatyczne" - złościł się jeden z oberwujących. "Czekamy" - przypominał kolejny użytkownik społecznościowego medium. 

Po tygodniu poinformowano o otwarciu pierwszej "Ambasada w Galaktyce Słoneczna Strona Mocy", jednak również nie wyjaśniono, o co dokładnie chodzi. "Solarium otwierasz" - ironizował jeden z użytkowników Instagrama. 

Niewykluczone, że Stachursky dopuszcza w diecie opartej na powietrzu i energii słonecznej słodycze, by podtrzymać poziom cukru we krwi.

Pamiętajmy, by nie powielać nawyków żywieniowych Stachurskiego. Dieta nie tylko wyniszcza organizm, ale też stanowi bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Przez wprowadzaniem jakicholwiek drastycznych zmian w jadłospisie należy skonsultować się z ekspertem dietetykiem. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Niebezpiecznie podnosi się poziom wody w rzekach. IMGW wydało alerty dla części rzek w pięciu województwach

  • Marcin Najman porównał szczepionki do kanibalizmu

  • Szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej, zdradziła, co przeżyła 20 lat temu. "Tamta Agnieszka szukająca akceptacji, miłości, przytulenia"

Źródło: [Instagram/Stachursky]

Alan Wysocki

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Beata K. po pijackim incydencie straci gigantyczne pieniądze. Ekspert wskazuje, jak może odzyskać zaufanie fanów

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michael K. Williams. Gwiazda "Zakazanego imperium" i "Prawa ulicy" miała 54 lata

Czytaj więcej >
Policja wyjaśnia, dlaczego Beata K. nie trafiła na izbę wytrzeźwień

Gwiazdy

Rzecznik policji tłumaczy, dlaczego Beata K. nie trafiła do izby wytrzeźwień. "Nie było żadnych przesłanek"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Top Model. Marianna Schreiber przeprasza za homofobiczny wpis

Czytaj więcej >
Nie żyje Mikis Theodorakis

Gwiazdy

Nie żyje Mikis Theodorakis. Autor muzyki do filmu "Grek Zorba" miał 96 lat

Czytaj więcej >
DUOTONE / Pixabay

Gwiazdy

Nie żyje raper Marcus Birks. Koronasceptyczny muzyk zmienił zdanie na temat pandemii, gdy sam zachorował na COVID-19

Czytaj więcej >