wtv.pl
Na Instagramie Szymona Hołowni pojawił się post wspominający ślub cywilny

Jakub Kaminski/East News

Gwiazdor TVN był świadkiem na ślubie Szymona Hołowni. Pokazał zdjęcie

24 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Były kandydat na prezydenta Szymon Hołownia zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy w sprawie swojego ślubu. Polityk, a dawniej gwiazda talent-show TVN, pokazał pamiątkową fotografię z państwowej uroczystości. Wiele osób może być zaskoczonych, że św

  • Na Instagramie Szymona Hołowni pojawiło się zdjęcie sprzed 5 lat

  • Niedoszły prezydent Polski pokazał fotografię ze swojego ślubu cywilnego

  • Ujawnił, że jego świadkiem był ekranowy kolega z TVN Marcin Prokop

Czasy, gdy Szymon Hołownia brylował na ekranie TVN w roli prowadzącego popularnego talent-show dawno minęły. Obecnie pracuje on nad stworzeniem zaplecza politycznego, które w czasie następnych wyborów z sukcesem wejdzie do Sejmu.

Niemniej w całym pędzie politycznych rozgrywek Szymon Hołownia nie zapomina o swoich korzeniach. Ostatnio z małym przymrużeniem pokazał pamiątkowe zdjęcie ze swojego ślubu cywilnego.

Marcin Prokop był świadkiem na ślubie Szymona Hołowni

W sobotę na Instagramie Szymona Hołowni pojawiło się radosne zdjęcie. Polityk stoi u boku swojej żony oraz urzędniczki państwowej, która związała ich węzłem małżeńskim w świetle polskiego prawa.

Spore zainteresowanie jednak wzbudzili świadkowie, również widoczni na fotografii udostępnionej przez Szymona Hołownię. Chyba nikt nie miał świadomości, że świadkiem polityka był ekranowy kolega, z którym na antenie TVN przez wiele lat współprowadził "Mam Talent".

Marcin Prokop wyraźnie odznacza się na tle reszty pozujących do zdjęcia wykonanego pięć lat temu. To właśnie z okazji tzw. drewnianej rocznicy ślubu Szymon Hołownia podzielił się z obserwatorami osobistą fotografią. Nie omieszkał dodać przy tym charakterystycznego dla siebie komentarza, zaznaczając, że data ślubu cywilnego nie jest dla niego oraz jego żony specjalnie ważna.

Szymon Hołownia tłumaczy się dlaczego zapomniał z żoną o rocznicy ślubu

- To już PIĘĆ lat... :) Właśnie przypomnieliśmy sobie z Ulą, że wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu cywilnego (kościelny mieliśmy tydzień później, tę datę pamiętamy bardziej). Uznaliśmy, że skoro to nasz ślub, więc zrobiliśmy to po swojemu - na cywilnym byliśmy w sumie w piątkę (w tym Świadkowie: Asia, siostra Uli i kolega Marcin Prokop) - przekazał w opisie zdjęcia z ceremonii państwowej Szymon Hołownia.

W komentarzach nie brakło gratulacji z okazji rocznicy. Dodatkowo kilkoro internautów doceniło wybór Marcina Prokopa na świadka, wskazując, że oni sami również nie pogardziliby takim druhem w dniu ślubu.

W związku z ważną dla małżeństwa datą Szymon Hołownia postanowił na Instagramie skierować kilka słów uznania w stronę swojej żony Uli.

Aspirujący polityk dziękuje swojej żonie za wspólny czas

- Dzięki, Uleńko! :) 105. rocznicy pewnie nie dożyję, ale - jak medycyna pójdzie do przodu - to z jeszcze 55. możemy przecież wyciągnąć... - przeczytać można na jego profilu na Instagramie.

W ostatnim czasie o ruchu Polska 2050 stworzonym przez Szymona Hołownię było głośno za sprawą transferu Joanny Muchy. Polityczka oraz była minister sportu poinformowała, że opuszcza szeregi Platformy Obywatelskiej na rzecz reprezentowania w Sejmie Polska 2050 (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<).

Źródło: Wprost / Instagram.com @szymon.holownia

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

Czytaj więcej >