wtv.pl
Esmeralda Godlewska

(screen) Instagram/esmaralda_godlewskaofficial

Siostra Godlewska poinformowała o pobycie Esmeraldy w klinice psychiatrycznej

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Esmeralda Godlewska została umieszczona w ośrodku zdrowia psychicznego. Jej rodzina wydała oświadczenie w tej sprawie. 16 kwietnia Godlewska zamieściła na swoim Instagramie nekrolog. Zaalarmowało to jej rodzeństwo i policję. Wcześniej celebrytka oskarżała

  • Esmeralda Godlewska została umieszczone w ośrodku zdrowia psychicznego. Było to następstwo umieszczenia przez nią własnego nekrologu na swoim profilu na Instagramie.

  • Rodzina wydała oświadczenie w tej sprawie. Już wcześniej Magdalena Godlewska tłumaczyła, że jej siostra ma problemy związane z psychiką.

  • Esmeralda Godlewska zamieszczała jeszcze parę dni wcześniej informacje oskarżające niektóre z polskich celebrytek o pracę w charakterze prostytutek w Dubaju.

Dostało się również Magdalenie, która według Moniki nie jest taki aniołem, za jakiego chce być uważana. 

Esmeralda Godlewska trafiła do kliniki zdrowia psychicznego

16 kwietnia na instagramowym profilu Esmeraldy (wł. Moniki) Godlewskiej pojawił się nekrolog i czarno-białe zdjęcie kobiety. Okazało się, że wstawiła je sama celebrytka. To wydarzenie zwróciło uwagę jej rodzeństwa, które natychmiast zadzwoniło po policję. Wkrótce jej siostra, Magdalena, poinformowała, że wszystko jest w porządku. 

Jeszcze dzień wcześniej Esmeralda rzucała oskarżeniami w stronę niektórych celebrytek, twierdząc, że prostytuowały się one podczas wyjazdów do Dubaju. Wśród wymienionych były m.in. Doda i Natalia Siwiec. 

Wśród oskarżeń pojawiło się również uderzenie w Magdalenę Godlewską. Siostra, która zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu, postrzegana jest jako najbardziej zrównoważona spośród znanej szerokiej publiczności trójki rodzeństwa. Celebrytka twierdziła, że nie jest ona „aniołem”. 

Magdalena tłumaczyła wtedy, że jej siostra ma problemy ze zdrowiem psychicznym i nie chce przyjąć pomocy. Czy teraz coś się w tej kwestii zmieniło? Wiadomo, że kobieta trafiła do ośrodka zdrowia psychicznego.

Przez długi czas Esmeralda utrzymywała, że chce poradzić sobie ze swoimi problemami, by móc uczestniczyć lepiej w wychowaniu swojego syna. Problemami, które dotyczyły Godlewskiej, były uzależnienia od psychotropów i alkoholu. 

Magdalena Godlewska zamieściła oświadczenie

Magdalena Godlewska poinformowała na swoim Instagramie we wtorek, że jej siostra trafiła do kliniki zdrowia psychicznego. Zamieściła również krótkie oświadczenie, mające wyjaśnić sytuację Esmeraldy. 

Przede wszystkim powiedziała, że jej siostra ma poważne problemy związane z uzależnieniami, nie chciała jednak więcej mówić ze względu na chęć pozostawienia tej sprawy głównie w gronie rodzinnym. 

Na profilu w mediach społecznościowych Magdaleny pojawiły się również cytaty z Pisma Świętego. Miały one dowodzić, że w ten sposób, to znaczy przez problemy jej siostry, ma działać szatan.

Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej, pomoc możesz znaleźć m.in. pod numerem 116 123 w godzinach od 14.00 do 20.00. Istnieją również inne infolinie, które oferują podobną pomoc. Jeżeli sytuacja stała się niebezpieczna, natychmiast zadzwoń pod 112 i poinformuj o niej dyspozytora, który podniesie słuchawkę.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [pudelek.pl]

Podobne artykuły

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Gwiazdy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

Czytaj więcej >
Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >