wtv.pl
Esmeralda Godlewska

(screen) Instagram/esmaralda_godlewskaofficial

Siostra Godlewska poinformowała o pobycie Esmeraldy w klinice psychiatrycznej

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Esmeralda Godlewska została umieszczona w ośrodku zdrowia psychicznego. Jej rodzina wydała oświadczenie w tej sprawie. 16 kwietnia Godlewska zamieściła na swoim Instagramie nekrolog. Zaalarmowało to jej rodzeństwo i policję. Wcześniej celebrytka oskarżała

  • Esmeralda Godlewska została umieszczone w ośrodku zdrowia psychicznego. Było to następstwo umieszczenia przez nią własnego nekrologu na swoim profilu na Instagramie.

  • Rodzina wydała oświadczenie w tej sprawie. Już wcześniej Magdalena Godlewska tłumaczyła, że jej siostra ma problemy związane z psychiką.

  • Esmeralda Godlewska zamieszczała jeszcze parę dni wcześniej informacje oskarżające niektóre z polskich celebrytek o pracę w charakterze prostytutek w Dubaju.

Dostało się również Magdalenie, która według Moniki nie jest taki aniołem, za jakiego chce być uważana. 

Esmeralda Godlewska trafiła do kliniki zdrowia psychicznego

16 kwietnia na instagramowym profilu Esmeraldy (wł. Moniki) Godlewskiej pojawił się nekrolog i czarno-białe zdjęcie kobiety. Okazało się, że wstawiła je sama celebrytka. To wydarzenie zwróciło uwagę jej rodzeństwa, które natychmiast zadzwoniło po policję. Wkrótce jej siostra, Magdalena, poinformowała, że wszystko jest w porządku. 

Jeszcze dzień wcześniej Esmeralda rzucała oskarżeniami w stronę niektórych celebrytek, twierdząc, że prostytuowały się one podczas wyjazdów do Dubaju. Wśród wymienionych były m.in. Doda i Natalia Siwiec. 

Wśród oskarżeń pojawiło się również uderzenie w Magdalenę Godlewską. Siostra, która zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu, postrzegana jest jako najbardziej zrównoważona spośród znanej szerokiej publiczności trójki rodzeństwa. Celebrytka twierdziła, że nie jest ona „aniołem”. 

Magdalena tłumaczyła wtedy, że jej siostra ma problemy ze zdrowiem psychicznym i nie chce przyjąć pomocy. Czy teraz coś się w tej kwestii zmieniło? Wiadomo, że kobieta trafiła do ośrodka zdrowia psychicznego.

Przez długi czas Esmeralda utrzymywała, że chce poradzić sobie ze swoimi problemami, by móc uczestniczyć lepiej w wychowaniu swojego syna. Problemami, które dotyczyły Godlewskiej, były uzależnienia od psychotropów i alkoholu. 

Magdalena Godlewska zamieściła oświadczenie

Magdalena Godlewska poinformowała na swoim Instagramie we wtorek, że jej siostra trafiła do kliniki zdrowia psychicznego. Zamieściła również krótkie oświadczenie, mające wyjaśnić sytuację Esmeraldy. 

Przede wszystkim powiedziała, że jej siostra ma poważne problemy związane z uzależnieniami, nie chciała jednak więcej mówić ze względu na chęć pozostawienia tej sprawy głównie w gronie rodzinnym. 

Na profilu w mediach społecznościowych Magdaleny pojawiły się również cytaty z Pisma Świętego. Miały one dowodzić, że w ten sposób, to znaczy przez problemy jej siostry, ma działać szatan.

Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej, pomoc możesz znaleźć m.in. pod numerem 116 123 w godzinach od 14.00 do 20.00. Istnieją również inne infolinie, które oferują podobną pomoc. Jeżeli sytuacja stała się niebezpieczna, natychmiast zadzwoń pod 112 i poinformuj o niej dyspozytora, który podniesie słuchawkę.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [pudelek.pl]

Anna Dymarczyk

Redaktorka WTV. Studentka historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są jej kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Beata K. po pijackim incydencie straci gigantyczne pieniądze. Ekspert wskazuje, jak może odzyskać zaufanie fanów

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michael K. Williams. Gwiazda "Zakazanego imperium" i "Prawa ulicy" miała 54 lata

Czytaj więcej >
Policja wyjaśnia, dlaczego Beata K. nie trafiła na izbę wytrzeźwień

Gwiazdy

Rzecznik policji tłumaczy, dlaczego Beata K. nie trafiła do izby wytrzeźwień. "Nie było żadnych przesłanek"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Top Model. Marianna Schreiber przeprasza za homofobiczny wpis

Czytaj więcej >
Nie żyje Mikis Theodorakis

Gwiazdy

Nie żyje Mikis Theodorakis. Autor muzyki do filmu "Grek Zorba" miał 96 lat

Czytaj więcej >
DUOTONE / Pixabay

Gwiazdy

Nie żyje raper Marcus Birks. Koronasceptyczny muzyk zmienił zdanie na temat pandemii, gdy sam zachorował na COVID-19

Czytaj więcej >