wtv.pl
Do mediów dotarły niespodziewane informacje na temat ślubu Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak

(zdjęcie wykadrowane) TRICOLORS/East News

Ryszard Urbański opowiedział o ślubie Krzysztofa Krawczyka z Haliną Żytkowiak

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Niespodziewanie na jaw wyszły informacje na temat małżeństwa Krzysztofa Krawczyka z Haliną Żytkowiak. Dla matki swojego jedynego dziecka zdecydował się na szalony krok. Wiadomości na ten temat przekazał były Trubadur, Ryszard Urbański. W tajemnicy przed wszystkimi brał on udział w ślubie przyjaciela.

Chociaż od dawna Krzysztof Krawczyk wiódł życie u boku trzeciej żony Ewy, to nie ulega wątpliwości, że jego przeszłość jest barwna. W kwestiach miłosnych szczególnie.

Starsi fani Krzysztofa Krawczyka mogą pamiętać jego kontrowersyjny wizerunek. W czasach swojej młodości miał łatkę kochliwego rozrabiaki, który nie stronił ani od kobiet, ani od używek.

Wydawać by się mogło, iż życiorys artysty nie kryje już przed nikim żadnym tajemnic. Okazuje się jednak, że jest to błędne przeświadczenie. Tajemnicę dotyczącą ślubu Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak zdradził Ryszard Urbański. Były Trubadur opowiedział o niecodziennych okolicznościach oraz powodach, które wpłynęła na podjęcie decyzji.

Miłość do Haliny Żytkowiak kosztowała Krzysztofa Krawczyka małżeństwo

Marian Lichtman, jeden z głównych bohaterów ostatnich kontrowersji wokół rodziny Krzysztofa Krawczyka, w jednym z wielu wywiadów wskazywał, że artysta był Haliną Żytkowiak mocno zafascynowany.

Akcja Biedronki ma pomóc w walce z ubóstwem menstruacyjnym

Biedronka zaczyna akcję w ramach zwalczania ubóstwa menstruacyjnego

CZYTAJ DALEJ

Nawet on nie wiedział o szalonym ślubie Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak. Matka Krzysztofa Krawczyka Juniora poznała go, gdy ten był jeszcze żonaty z Grażyną.

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka jakiś czas temu udzieliła wywiadu dla „Super Expressu”. Mówiła w nim, że przyłapała muzyka na zdradzie. Pewnego dnia wpadła do mieszkania Haliny Żytkowiak z pytaniem o to, gdzie jest jej mąż. Chociaż nie znalazła ich w łóżku, to pewne było, iż mają romans.

Dla Haliny Żytkowiak Krzysztof Krawczyk zostawił pierwszą małżonkę Grażynę. Wziął ślub ze swoją drugą ukochaną, jednak jego fani mogą nie wiedzieć, iż ślub ten był niecodzienny. O całej sprawie poinformował Ryszard Urbański. Był on świadkiem zawierania małżeństwa przez zakochanych.

Szalony pomysł zakochanego w Halinie Żytkowiak Krzysztofa Krawczyka

Z portalem Pomponik rozmawiał Ryszard Urbański. To właśnie on przekazał światu wiadomości na temat niecodziennego pomysłu Krzysztofa Krawczyka w kwestii ominięcia procedury rozwodu kościelnego.

Były Trubadur wyznał, że para przyszła do niego w pełnej tajemnicy. Poprosiła go o to, by został ich świadkiem na ślubie. Później Ryszard Urbański i Krzysztof Krawczyk poszli poprosić menagera o czasowe oddanie paszportów.

[...] na jeden dzień zwrócił nam paszporty i stawiliśmy się z nimi w cerkwi. Nie wiem, jak Krzysztof to załatwił, ale od razu odbył się ślub i to bardzo uroczysty — wyznał dla Pomponika Ryszard Urbański.

Drugi ślub Krzysztofa Krawczyka odbył się w obrządku prawosławnym?

Wiadomość mówiąca o tym, że gwiazdor miał zdecydować się na przyrzekanie przed Bogiem w obrządku prawosławnym, może być sporym zaskoczeniem. Miało być to sposobem, na który wpadł sam Krzysztof Krawczyk. To jednak nie wszystko.

Ryszard Urbański opowiedział o tym, jak był świadkiem wiązania dłoni Haliny Żytkowiak i Krzysztofa Krawczyka stułą. Dodał jeszcze, że po wyjściu z cerkwi doszło do kolejnego symbolicznego działania nowożeńców.

Były Trubadur podkreśla, że po powrocie do hotelu całe zdarzenie było objęte wielką tajemnicą. Przyrzekanie przed Bogiem miało nie wystarczyć zakochanym. — [...] zrobili sobie jeszcze braterstwo krwi — twierdził Ryszard Urbański.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Pomponik / Pudelek / Super Express / Fakt

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >