wtv.pl > Gwiazdy > Rafał Brzozowski ujawnia, o co chodzi z "The Voice of Poland"
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:49

Rafał Brzozowski ujawnia, o co chodzi z "The Voice of Poland"

Rafał Brzozowski
Beata Zawadzka/East News

Rafał Brzozowski wreszcie przerwał milczenie i zabrał głos w sprawie licznych doniesień na temat jego udziału w następnym sezonie "The Voice of Poland". Artysta zabrał głos za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikował krótki filmik, w którym opowiedział o dalszym rozwoju kariery pod skrzydłami Jacka Kurskiego.

Rafał Brzozowski, choć zajął 33. miejsce w tegorocznej Eurowizji, w Polsce bryluje jako jeden z popularniejszych wykonawców. Wszystko przez wzgląd na kontrowersje wokół jego udziału konkursie. Emocje z międzynarodowego przedsięwzięcia przeniosły się na niwę dalszej współpracy muzyka z Telewizją Polską.

Rafał Brzozowski nie weźmie udziału w "The Voice of Poland. Ujawnił, jakie ma plany

Media przedstawiły zaskakujące doniesienia, według których muzyk miałby zająć miejsce Urszuli Dudziak w nadchodzącym sezonie "The Voice of Poland". Według anonimowego informatora Pudelka muzyk miałby być forsowany przez Jacka Kurskiego na fotel jurorski. Celem miałoby być przyćmienie jego porażki.

Tymczasem pracownik produkcji show zwrócił uwagę na brak odpowiednich kompetencji przy pracy jurora. Co więcej, opór mógłby przyjść także ze strony holenderskiej, która wydaje licencje na emisję formatu.

Ewentualny konflikt na linii Kurski-Holandia rozwiązał, co ciekawe, sam Rafał Brzozowski. Muzyk opublikował krótkie nagranie na Instagramie, dementując przedstawione pogłoski. -Pojawiają się cały czas niestety artykuły o tym, że mam być trenerem w The Voice of Poland - zaczął.

Nie - nie będę trenerem w The Voice of Poland - dodał. Rafał Brzozowski wskazał, że nie zamierza brać udziału w bardziej angażujących projektach. Na ten moment realizuje się w roli prowadzącego kolejnej edycji "The Voice Senior".

- Jestem prowadzącym kolejnej edycji The Voice Senior na razie i to jest bardzo piękny program, fantastyczny - przekonywał. Artysta sam deklaruje, że nie może doczekać się kolejnych spotkać z nowymi uczestnikami telewizyjnego show.

- Nie mogę się doczekać spotkania z cudownymi seniorami i bycia częścią tego programu. Tak że dementuję. Nie wiem, kto to podkręca i po co. Nie będę trenerem w The Voice of Poland - odpierał.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Radio Łódź | Onet]

Tagi: