wtv.pl > Gwiazdy > Rafał Brzozowski udzielił wywiadu Nikkie de Jager, pierwszej transpłciowej prowadzącej Eurowizji
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:47

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu Nikkie de Jager, pierwszej transpłciowej prowadzącej Eurowizji

Rafał Brzozowski udziela porady
instagram.com/rafal_brzozowski_official

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu prowadzącej Eurowizję transpłciowej youtuberce, która pełnić ma w tym roku rolę prowadzącej konkurs. Podczas rozmowy przekazał jej kilka cennych wskazówek dotyczących rzemiosła showmana, w którym jego rozmówczyni stawia dopiero pierwsze kroki.

Rafał Brzozowski twierdzi, że Nikkie de Jager świetnie sprawdzi się jako prowadząca.

Rafał Brzozowski udziela rad

Już dziś rozpocząć ma się pierwszy półfinał konkursu Eurowizji. Do boju staną piosenkarze m.in. z Litwy, Chorwacji, Belgii, czy Norwegii. Na występ naszego reprezentanta będziemy musieli poczekać do drugiej tury show, która odbyć ma się w czwartek.

Polskę reprezentuje oczywiście Rafał Brzozowski ze swoją piosenką "The Ride", która zdążyła już wzbudzić mieszane uczucia wśród naszych rodaków. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowana większość z nich trzyma kciuki za naszego reprezentanta.

W ramach promocji Eurowizji na kanale wydarzenia w serwisie YouTube odbywa się talk show, którego gospodynią jest znana transpłciowa dziennikarka Nikkie de Jager, którą szersze grono odbiorców rozpoznaje pod pseudonimem NikkieTutorials.

Gwiazda przeprowadza w nim wywiady z artystami, którzy występować mają na tegorocznym konkursie. W show pojawił się zatem również Rafał Brzozowski, który nie omieszkał udzielić prowadzącej kilku rad dotyczących roli showmana.

Pozytywna energia przede wszystkim

Choć wywiad nie został jeszcze opublikowany w serwisie YouTube, Rafał Brzozowski podzielił się jego fragmentami ze swoimi fanami na Instagramie. Dowiedzieć możemy się z nich m.in. tego, że Nikkie de Jager poprosiła go o udzielenie jej kilku rad dotyczących prowadzenia show.

Youtuberka najprawdopodobniej dowiedziała się wcześniej, że piosenkarz ma za sobą doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych w państwowej telewizji. Rafał Brzozowski postanowił pomóc koleżance z branży.

- Musisz poczuć tę energię (...) Mówisz do ludzi (...) Wszyscy chcą być tobą - mówił artysta.

Wywiad był najprawdopodobniej bardzo udany, ponieważ Rafał Brzozowski bardzo zachwalał prowadzącą na swoim Instagramie.

Dzięki @nikkietutorials za tę wspaniałą rozmowę - napisał polski piosenkarz - Rola prowadzącej jest po prostu stworzona dla Ciebie - dodał. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źrodło: Rmf.fm, Instagram.com, Plotek.pl

Powiązane