wtv.pl > Polityka > PiS "zadarł" z teściową Donalda Tuska. "Samobójcy"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:12

PiS "zadarł" z teściową Donalda Tuska. "Samobójcy"

Teściowa Donalda Tuska jest w zdenerwowana na PiS
Wikimedia.org/European Parliament; Creative Commons Attribution 2.0

W czasie czatu na żywo Donald Tusk odczytał wiadomość SMS od swojej teściowej. Mama żony polityka ponownie pojawiła się w jego wypowiedzi. Lider Platformy Obywatelskiej stwierdził, że PiS to "samobójcy".

Obserwatorzy sceny politycznej oraz wyborcy Platformy Obywatelskiej mogli nie wiedzieć, że Donald Tusk tak mocno liczy się ze zdaniem swojej teściowej.

Sporym zaskoczeniem było również to, że mama Małgorzaty Tusk tak aktywnie włącza się w dyskusje polityczne ze swoim zięciem. Teściowa Donalda Tuska ponownie pojawiła się w centrum zainteresowania.

Donald Tusk, jego teściowa i PiS

W niedzielę na Twitterze Donalda Tuska pojawił się wymowny wpis. - PiS zadarł ze wszystkimi - stwierdził polityk.

Zaczął wymieniać kolejne strony, z którymi partia Jarosława Kaczyńskiego wdała się w konflikt. Donald Tusk wymienia, że Polska ma obecnie problemy z "Unią, Ameryką, nawet z Czechami".

Dwa ostatnie zdania wzbudziły jednak największe zainteresowanie. Lider PO stwierdził, że PiS zadarł również z jego teściową. - Samobójcy - skwitował to stwierdzenie Donald Tusk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wcześniej czytał SMS-a od teściowej

W czwartek 23 września Donald Tusk postanowił publicznie ujawnić swoją korespondencję z mamą żony. Teściowa napisała do niego w sprawie posłów, którzy brali udział w imprezie urodzinowej dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka.

- Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie - napisała do lidera PO teściowa. Kobieta wstawiła się jednak za Borysem Budką oraz Tomaszem Siemoniakiem.

Stwierdziła, że teraz w PO każdy członek jest bardzo ważny. - Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią - wyjaśniła. Pod wiadomością podpisała się jako "stara doradczyni".

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl Zdjęcie główne: Wikimedia.org/European Parliament; Creative Commons Attribution 2.0

Powiązane