wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Potwierdzają się plotki o budowie domu dla Piotra Żyły i wybranki? Zdjęcia ujawniają wszystko

2 Lutego 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Czy Piotr Żyła postanowił na swój własny sposób odnieść się do pojawiających się w mediach doniesień, że zdecydował się na poważny krok w swoim nowym związku? Na Facebooku skoczka pojawiło się kilka zdjęć dokumentujących stawianie nowego dom

  • Na Facebooku Piotra Żyły pojawił się wpis, gdzie skoczek pozuje przy wykańczanym przez ekipę domu w Ustroniu

  • Sportowiec natychmiast zalany został gratulacjami niesionymi przez fanów, którzy doszukują się we wpisie potwierdzenia plotek na temat rozpoczęcia wspólnego życia z nową partnerką

  • Wszystko wskazuje jednak na to, że post to nic innego jak promocja firmy budowlanej. Podobny wpis zamieszczony został również m.in. w listopadzie

Skoczek narciarski Piotr Żyła postanowił dolar oliwy do ognia i zamieścił wymowny wpis na swoim Facebooku. Sportowiec chwali się budową domu, jednak wszystko wskazuje na to, że fani nie mają racji co do wysnuwanych w komentarzach teorii.

Wiele osób wskazuje, że Piotr Żyła w nieco uszczypliwy sposób chce odpowiedzieć na komentarze Justyny Żyły pod jego adresem. Pod postem na Facebooku, gdzie sportowiec pozuje przy budowie nowego domu i przy okazji oznacza firmę budowlaną.

Czy Piotr Żyła buduje w Ustroniu nowy dom dla siebie i nowej partnerki?

Jakiś czas temu w mediach ponownie pojawiła się informacja o nowej sprzeczce między Piotrem Żyłą oraz jego byłą żoną Justyną Żyłą. Para od dawna nie może dojść do porozumienia i nieustannie oczernia się w mediach społecznościowych.

Ostatnio Justyna Żyła zarzuciła byłemu partnerowi oraz ojcu swoich dzieci, że ten zabiera jej samochód, którym ona odbiera dzieci ze szkoły. Pokazała, jak idzie pieszo do szkoły i nie omieszkała przepuścić szansy na medialne wskazanie, że to Piotr Żyła ma być „tym złym”.

Niestety wszystko wskazuje na to, że dawna prowadząca misyjnego programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” nie jest w stanie pogodzić się z byłym mężem i chociażby dla dobra swoich dzieci nie komentować tej sprawy publicznie.

Na Facebooku skoczka pojawiło się kilka wymownych zdjęć, gdzie Piotr Żyła pozuje przy nowo powstającym budynku. Sportowiec z dumą prezentuje się obok niewykończonych ścian i dachu prezentując swoje umiejętności budowlane i zachwalając jedną z firm.

Niestety wszystko wskazuje na to, że to jedynie genialny zabieg marketingowy ze strony Piotra Żyły, a nie potwierdzenie plotek wicia wspólnego gniazda z nową partnerką Marceliną Ziętek. Fani w komentarzach nie szczędzą mu gratulacji, jednak możliwe, iż skoczek zdecydował się na wykorzystanie chwilowego zainteresowania swoją osobą do podbicia zainteresowania reklamowanych usług.

Dom w Ustroniu nie jest własnością Piotra Żyły?

- Jeszcze tylko chwilka i gotowy. Mój Erdol - napisał pod kilkoma fotografiami Piotr Żyła, dumnie pozując ze sprzętami budowlanymi. Od razu pojawiły się komentarze sugerujące, że to właśnie w ten sposób sportowiec postanowił nijako zemścić się na byłej partnerce i pokazać jej, że rozpoczyna nowy etap ze swoją obecną partnerką.

Wystarczy jednak krótkie przejrzenie profilu sportowca, aby zauważyć, że teza o wykańczaniu nowego domu w Ustroniu dla siebie oraz Marceliny Ziętek może być niczym innym jak kolejną plotką na temat życia prywatnego Piotra Żyły. W listopadzie na jego Facebooku pojawił się bowiem bliźniaczo podobny post i wszytko wskazuje, że opublikowane wczoraj zdjęcia to kolejna forma promocji oznaczonej przez niego firmy budowlanej.

To tylko promocja?

W połowie listopada 2020 r. na Facebooku Piotra Żyły pojawiło się nagranie z niemal bliźniaczym domem i oznaczeniem tej samej firmy budowlanej. Listopadowy wpis w mediach społecznościowych już zdecydowanie bardziej pasuje do określenia go mianem reklamy.

W morzu komentarzy pod wczorajszym postem nie pojawił się oficjalny komentarz Piotra Żyły, który potwierdza lub zaprzecza pojawiającym się domysłom i gratulacjom. Czyżby było to jedynie sprytne wykorzystanie medialnego szumu do rozpromowania firmy, z którą coś łączy skoczka?

Źródło: Pudelek / Facebook.com @Piotr Żyła- Official 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >