wtv.pl
Piotr Kraśko

Jakub Kaminski/East News

Piotr Kraśko pomógł mężczyźnie pod studiem DDTVN

16 Marca 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Piotr Kraśko pokazał, że pod płaszczem wysublimowanego dziennikarza kręcącego się po salonach jest również zwykłym, miłym człowiekiem. W niedzielę przebywał w studiu "Dzień dobry TVN”, gdzie współprowadził program dotyczący bryty

Piotr Kraśko znany jest tego, że odnosi się z szacunkiem do osób, z którymi rozmawia i przebywa. Wydaje się być również wzorem manier. Jak sprawdza się taka postawa w praktyce?

Piotr Kraśko najpierw rozmawiał o rodzinie królewskiej, a potem zachował się jak porządny obywatel

Piotr Kraśko w niedzielnym programie „Dzień dobry TVN” miał za zadanie opowiedzieć co niego o ostatnim wywiadzie księcia Harry'ego i Meghan Markle, który wyemitowano również w TVN. Rozmowa z Ophrą Winfrey wywołała wiele emocji na całym świecie. 

Dziennikarz od lat śledzi sytuację w Stanach Zjednoczonych - był jednym z korespondentów TVP w USA i tamtejsze środowisko zna od podszewki. W „Dzień dobry TVN” opowiedział więc o tym, na czym znał się najlepiej, czyli o stosunku Amerykanów do Meghan Markle.

- W ogóle telewizja to jest biznes, ale oni nie wzięli za ten wywiad ani jednego dolara. To bym odłożył trochę na bok. Z punktu widzenia brytyjskiego można się zastanawiać, czy wypada - będąc członkiem rodziny królewskiej - udzielać takiego wywiadu. Ale, jak mówi Hilary Clinton, mamy XXI wiek. Ja rozumiem te zasady i mam w sobie najgłębszy szacunek do królowej brytyjskiej - mówił.

Kraśko bardzo często wypowiada się na temat amerykańskiego społeczeństwa. Komentował również wszystkie wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych w XXI wieku. 

Dziennikarz znany jest również jako prawdziwy dżentelmen. Jedyny raz, kiedy przyłapano go na porzuceniu swoich manier wspomina bardzo źle.

- Byłem kiedyś z kolegami na rajdzie Paryż-Dakar. Zdarzało nam się w mocny, wojskowy sposób komentować urodę kobiet. Byliśmy tak do tego przyzwyczajeni, że zupełnie straciliśmy kontrolę. Zaczęliśmy w ten sposób mówić o stewardesie. Kłopot w tym, że to była stewardesa LOT-u, wracaliśmy już z Paryża do Warszawy. Niestety, wszystko słyszała. Generalnie wyrażaliśmy dla niej wielki podziw, ale styl był godny pożałowania. (…) mężczyźni w ekipach telewizyjnych po kilku tygodniach delegacji rozmawiają ze sobą jak w Kabarecie Starszych Panów. Raczej jedzie męską szatnią po piłkarskim meczu - opowiadał w rozmowie z „Galą”.

Kiedy wyszedł ze studia „Dzień dobry TVN” w niedzielę, okazało się, że ponownie jego ofiarność została wystawiona na próbę.

Nie odwrócił się i pomógł wstać

Pod studiem „Dzień dobry TVN” czai się sporo fotoreporterów czekających na dobrą okazję do zrobienia zdjęć wychodzącym z budynku gwiazdom. Niektórzy podczas przesuwania się do właściwych pozycji nie utrzymują jednak równowagi.

Taka historia spotkała jednego z paparazzi, który chciał najpewniej zrobić zdjęcie idącemu do samochodu Kraśce. Po drodze jednak poślizgnął się i upadł na ziemię. Dziennikarz, wraz z innym reporterem, natychmiast podbiegli do fotografa i pomogli mu wstać. 

Nawet, jeśli paparazzi  wydają się często zmorą sławnych postaci, to ci, którzy mają za sobą pracę dziennikarską doskonale wiedzą, że tak po prostu wygląda ich praca. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [pudelek.pl][onet.pl]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >