wtv.pl > Gwiazdy > Osobiste wyznanie Roksany Węgiel: "Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:48

Osobiste wyznanie Roksany Węgiel: "Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady"

Szczere wyznanie Roksany Węgiel na temat wczesnej kariery
TRICOLORS/East News

Kiedy Roksana Węgiel pojawiła się na scenie, natychmiast zyskała sławę, o jakiej spora część starszych artystów może tylko pomarzyć. Teraz 16-letnia dziewczyna zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojej wczesnej kariery. Nie są to jednak słowa, które ucieszą jej fanów.

Niemal z dnia na dzień Roksana Węgiel stała się gwiazdą. Podziwiali ją zarówno rówieśnicy, jak i ich rodzice, będący pod wrażeniem talentu młodziutkiej dziewczyny.

W chwili, gdy Roksana Węgiel stanęła na najwyższym podium Eurowizji Junior, miała zaledwie 13 lat. Okazuje się jednak, że cienie sławy dopadły ją równie szybko, co jej blaski.

Młoda artystka zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojego samopoczucia w czasie, gdy znajdowała się na pierwszych stronach gazet. Głos zabrała również mama nastolatki.

Osobiste słowa Roksany Węgiel na temat swojej sytuacji

Moment, w którym Roksana Węgiel otrzymała szansę na realizowanie swoich marzeń, był zarówno chwilą szczęśliwą, jak i rozpoczynającą okres, w którym młoda wokalistka dowiedziała się, że sława to bardzo trudny orzech do zgryzienia.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior postanowiła podzielić się swoim punktem widzenia z fanami poprzez gazetę „Party”. To właśnie tam Roksana Węgiel zdecydowała się wyznać, że mimo uśmiechu widocznego na zdjęciach, nie zawsze było dobrze.

Osobiste wyznanie Roksany Węgiel będzie zaskoczeniem dla jej fanów. — Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady — wyznała szczerze 16-letnia artystka.

To jednak nie koniec jej zaskakujących słów. Okazuje się bowiem, że wobec młodziutkiej artystki stawiane były kolejne, coraz to większe wymagania. Roksana Węgiel wprost określiła je mianem „nierealnych”.

Praca na coraz wyższych obrotach mocno obciążyła Roksanę Węgiel

Utalentowana 16-latka postanowiła wyznać, że ma wrażenie, że obrotom oraz zobowiązaniom, które zostały na nią nałożone, najpewniej nie podołałaby spora część osób dorosłych.

Pracowałam bardzo dużo. Przecież nie jestem robotem — szczerze stwierdziła w rozmowie z „Party” Roksana Węgiel.

Nie ulega wątpliwości, że spełnianie marzeń muzycznej kariery pociągnęło ze sobą mniej zauważalną, ciemną stronę i wystawiło młodą osobę na wyjątkowo trudny okres w życiu. Na szczęście rodzina wspierała Roksanę Węgiel.

Wokalistka wyznała, że rodzice byli przy niej i kontrolowali jej samopoczucie. Nie umknęło ich uwadze to, że ich córka stawia czoła wielkiemu wysiłkowi.

Mama gwiazdy skomentowała sytuację swojej córki

Mama Roksany Węgiel, Edyta, w rozmowie z dziennikarzami jasno stwierdziła, że część osób zapomina, że córka ma ona 16 lat. Niektórzy traktują ją jak osobę dorosłą i nie biorą pod uwagę, że jest jedynie nastolatką.

Mocno widać to w tym, jak gwiazda radzi sobie z hejtem wymierzonym w jej stronę. Pozornie wydaje się, że jest ona na niego odporna, jednak słowa bezpodstawnej i personalnej krytyki często wracały do młodej dziewczyny w chwilach, gdy czuła się gorzej.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Party / Do Rzeczy