wtv.pl > Gwiazdy > Onet Rano: Beata Tadla rozpłakała się w trakcie wywiadu z Magdą Steczkowską
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:49

Onet Rano: Beata Tadla rozpłakała się w trakcie wywiadu z Magdą Steczkowską

Beata Tadla
YouTube/Onet Rano/26.05.21

Beata Tadla poprowadziła specjalne wydanie programu Onet Rano. Jej specjalnymi gośćmi była Magda Steczkowska wraz z córką. Artystki wspólnymi siłami przygotowały balladę z okazji Dnia Matki. Poruszające przesłanie utworu wzruszyło samą dziennikarkę. Materiał właśnie okrąża media społecznościowe, wywołując emocje wśród internautów.

Beata Tadla wykorzystała okazję, jaką był Dzień Matki, by przeprowadzić szczery wywiad z Magdą Steczkowską i jej córką, Zofią. Tematem spotkania była premiera najnowszej piosenki obu artystek. Utwór "Blisko Ciebie" doprowadził uczestniczki rozmowy do łez.

Temat rodzicielstwa jest szczególnie bliski dziennikarce Onetu, bowiem sama jest szczęśliwą mamą. Wraz z Magdą Steczkowską mają dzieci w zbliżonym wieku.

Beata Tadla nie powstrzymała łez podczas wywiadu

- Jakie to są emocje, widzieć siebie razem i w teledysku i słuchać wspólnie nagranej piosenki? - zaczęła Tadla. Jak się okazało, przy pracy nad utworem o wiele więcej wzruszeń przeszła Magda Steczkowska.

- Dla mnie, szczególnie że robię to pierwszy raz, to bardzo dziwne uczucie. Miałam wrażenie, że nie brzmię jak ja. [...] Oglądanie się w teledysku też było bardzo ciekawym doświadczeniem - opowiadała Zosia Królik.

- Mama przyszła do mnie do pokoju i powiedziała o wspólnej piosence na płycie - wspominała. Magda Steczkowska była zaskoczona brakiem wątpliwości ze strony córki. - Były podchody, bo byłam przekonana, że Zosia się nie zgodzi - przytacza wokalista. Artystka wzruszała się już przy śpiewaniu pierwszych słów utworu.

- Mnie się płakać chce od razu - dodawała Steczkowska, nie kryjąc łez na wizji. Wówczas uwagę internautów przykuła Beata Tadla, która zaczęła zręcznie przecierać oczy dłonią, tak by nie naruszyć nałożonego wcześniej makijażu.

W ciągu chwili okazało się, że obie rozmówczynie nie mogą ukryć wzruszenia nad więzią, jaka łączy dzieci z ich matkami. - To jest tak bardzo osobisty tekst. Każdy rodzic, który już ma dorosłe dziecko, ale jeszcze takie, które dopiero się wyprowadza, zmaga się trudnościami - dodawała autorka "Blisko Ciebie".

- Chciałabym ci Madziu teraz podziękować, bo dzięki tobie nie mam już makijażu. Niestety, tak jest między nami mamami. Nie wiem, jak to się stało, że Zosia jest już taką dużą kobietą - przerwała poruszona prowadząca.

Nagranie można znaleźć <<TUTAJ>>.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Onet Rano]

Tagi: