wtv.pl
Anna Przybylska

MIREK NOWORYTA/SUPER EXPRESS /East News

Odsłonięto w Gdańsku mural Anny Przybylskiej. "Wyszła jak Holecka"

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Anna Przybylska doczekała się upamiętniającego muralu. Niestety wszystko wskazuje na to, że artysta, który przygotował całe przedsięwzięcie, nie odwzorował z sukcesem wizerunku zmarłej. Użytkownicy mediów społecznościowych zaczynają porównywać twarz fotomodelki do Danuty Holeckiej.

Anna Przybylska doczekała się muralu w Gdańsku. Niecodzienny projekt powstał na terenie lokalnego osiedla Wrzeszcz, przy ulicy Partyzantów 24. Wizerunek aktorki powstawał przez kilka dni, jednak ostateczne efekty nie zadowoliły wszystkich internautów.

Anna Przybylska na muralu nie przypomina samej siebie? Internauci podzieleni

Pod wpisem doszło do burzliwej dyskusji między użytkownikami mediów społecznościowych, którzy podzielili się w sprawie oceny muralu. "Wyszła jak Holecka" - deklaruje obserwator Piotra Jaworskiego.

"Jak większość Twoich prac mi się podoba, to ta mi nie podchodzi, przykro mi" - dodaje internauta. "Co ona taka napuchnieta?" - krytykuje kolejny. "Taka piękna kobieta ale tu to niestety kompletnie nie ona. Gdzie te jej piękne sarnie oczy?" - czytamy.

"Obserwuję od dawna i wielki szacun, ale wyjątkowo nie rozumiem tej pracy... Przez dodatkowe kilogramy (których przecież nie było) wygląda bardziej jak Danuta Holecka" - czytamy w jednym z komentarzy.

Należy jednak zwrócić uwagę, że sam wpis zdobył ponad 2 tysiące polubień. Nie wszyscy użytkownicy Instagrama wyrazili dezaprobatę dla działań Piotra Tuse Jaworskiego. "Wspaniała robota", "Sztos", "Piękne, piękna Ania" - brzmią kolejne opinie.

Warto podkreślić, że jeszcze wczoraj, także przy gdańskim Wrzeszczu, powstał mural upamiętniający Krzysztofa Krawczyka.


Wielbiciele Anny Przybylskiej mogą kierować zarzuty dotyczące braku odpowiedniego upamiętnienie aktorki, która przegrała walkę z nowotworem. Od 2014 roku Agora wydała biografię "Ania. Biografia Anny Przybylskiej", autorstwa Macieja Drzewickiego oraz Grzegorza Kubickiego.

Do 2019 roku w debacie publicznej nieustannie krążyły doniesienia o filmie poświęconym życiu Anny Przybylskiej, jednak rodzina gwiazdy poprosiła reżysera Piwowarskiego o zrezygnowanie z dalszych prac nad produkcją.

Wszystko jednak wskazuje na to, że kwestię filmu rozwiąże Jacek Kurski, który ujawnił, że Telewizja Polska już pracuje nad materiałem biograficznym.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Instagram: Piotr Jaworski]

Podobne artykuły

Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

Czytaj więcej >