wtv.pl > Polityka > Nowy Sącz. Poseł Koalicji Obywatelskiej padł na kolana i zaczął modlić się przed sklepem obuwniczym. O co chodzi?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 09:18

Nowy Sącz. Poseł Koalicji Obywatelskiej padł na kolana i zaczął modlić się przed sklepem obuwniczym. O co chodzi?

Poseł przed obuwniczym
instagram.com/poncyljusz.pawel

Poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Poncyljusz zrelacjonował na Instagramie nieprawdopodobną sytuację, która miała miejsce przed sklepem obuwniczym w Nowym Sączu. Do polityka podszedł mężczyzna z różańcem - obaj zaczęli się modlić.

Obsługa sklepu obuwniczego musiała być w niemałej konsternacji.

Paweł Poncyljusz pada na kolana

Poseł Koalicji Obywatelskiej zamieścił na Instagramie zaskakujące zdjęcie przedstawiające go w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Na fotografii widać jak obaj klęczą na schodach przed sklepem obuwniczym.

Zadziwiające zdjęcie zostało wyjaśnione przez polityka w dodanym opisie. Historia miała miejsce na chodniku w Nowym Sączu, gdzie Paweł Poncyljusz przebywał wraz ze znajomymi ze środowiska Koalicji Obywatelskiej.

Niespodziewanie do grupy podszedł mężczyzna, który wyjął różaniec i wezwał ich do wspólnej modlitwy. Polityk odpowiedział na zaproszenie.

- Pewnie myśli, że się wystraszymy, a ja przyjmuję zaproszenie, klękamy na schodach najbliższego sklepu, odmawiamy modlitwę Ojcze Nasz - napisał poseł.

Paweł Poncyljusz wstaje z kolan

- Niestety kiedy dochodzimy do fragmentu o odpuszczeniu win ten sam pan wplata do modlitwy Platformę Obywatelską - wyjaśnił polityk.

Jak dodał poseł, dalsza modlitwa była bezcelowa, bo przez mężczyznę przemawiał "Zły", co najprawdopodobniej oznacza diabła, szatana, którego napotkany jegomość miał być wysłannikiem.

"Fałszywy prorok", jak określił go Paweł Poncyljusz nie był "natchniony przez Stwórcę", a jego celem była najprawdopodobniej zwyczajna prowokacja, w której w pewnym momencie, poseł zdecydował się przestać brać udział.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl, instagram.com/poncyljusz.pawel Zdjęcie główne: instagram.com/poncyljusz.pawel