wtv.pl > Polska > Nowe nagranie z interwencji policji względem 34-latka z Lubina. Rzuca całkowicie inne światło
Maria Glinka
Maria Glinka 19.03.2022 08:59

Nowe nagranie z interwencji policji względem 34-latka z Lubina. Rzuca całkowicie inne światło

Youtube/Azzz Zaaa
Youtube/Azzz Zaaa

Śmiercią 34-latka z Lubina żyje cała Polska. W sieci pojawiło się kolejne nagranie z interwencji policji, które rzuca nowe światło na cały incydent. Na próżno szukać tam agresywnego zachowania mężczyzny.

Nowe nagranie z interwencji policji względem 34-latka z Lubina

W piątek 6 sierpnia policja interweniowała w sprawie 34-latka z Lubina. Pierwsze nagranie z zatrzymania pokazuje, jak funkcjonariusze starają się go obezwładnić i umieścić w radiowozie.

Mężczyzna leżał na ziemi, próbował się wyrwać, wołał o pomoc aż w końcu stracił przytomność. Funkcjonariusze poklepywali go po twarzy, aby się obudził.

W poniedziałek do internetu trafiło nowe nagranie, które ukazuje całe zajście z zupełnie innej strony. W trakcie dziesięciominutowego filmiku widać, jak kilku policjantów wręcz przygniata mężczyznę do jezdni.

Jedno ujęcie budzi największe wątpliwości. W ostatnich minutach nagrania można dostrzec mundurowego klękającego całym ciężarem na mężczyźnie, który leży na brzuchu.

34-latek nie był agresywny

Co ważne, na nagraniu nie widać żadnej agresji ze strony 34-latka. Mężczyzna jest całkowicie obezwładniony i może pozwolić sobie tylko na drobne ruchy.

To zdarzenie zakończyło się tragicznie. 34-latek zmarł dwie godziny od momentu, w którym trafił do szpitala.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Tagi: Policja Lubin
Powiązane