wtv.pl > Gwiazdy > Nie żyje uczestnik polskiego "Hell`s kitchen". Został znaleziony martwy
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:46

Nie żyje uczestnik polskiego "Hell`s kitchen". Został znaleziony martwy

TVN
Pixabay

Nie żyje Mariusz Adam Ryjek - uczestnik programów TVN-u oraz Polsatu. Ostatnie lata spędził, oddając się aktywności w sztukach walki. Gwiazdor zaginął tuż przed wzięciem udział w walce podcza Gali Krwawego Sportu. O tragicznych wynikach szeroko zakrojonych poszukiwań poinformowano za pośrednictwem strony "Zaginieni przed laty".

Mariusz Adam Ryjek występował w programie TVN-u "You Can Dance", "Warshaw Shore - Ekipa z Warszawy" emitowanego przez MTV Polska, a także w "Hel's Kitchen", który nadawała telewizja Polsat.

Po przerwaniu kariery w programach rozrywkowych gwiazdor postanowił poświęcić się na rzecz sztuk walki. Liczne treningi oraz zmiana branży dała mężczyźnie okazję do zmiany wizerunku.

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje 💔🖤 „Ból i...

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Sobota, 8 maja 2021

Nie żyje Mariusz Adam Ryjek. Tajemnicze okoliczności śmierci

"Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu Zaginieni przed laty, złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia" - czytamy w oficjalnym komunikacie, wydanym za pośrednictwem Facebooka.

Jeszcze w ostatnią sobotę na lokalnych grupach publikowano prośby o pomoc w poszukiwaniach sportowca. 8 maja o godzinie 13.00 "wyszedł z mieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz przyjaciółmi" - mogliśmy przeczytać w ogłoszeniach.

W chwili zaginięcia Mariusz Ryjek był ubrany w bluzę w postacie Mangi. Wyróżniały go kolorowe spodnie, buty pomarańczowo-niebieskie, a także pomarańczową czapkę z daszkiem. Miał przy sobie duży plecak.

Niestety dziś funkcjonariusze policji potwierdzili dla Onetu informacje o śmierci gwiazdora TVN-u. Na ten moment wciąż nie podano szczegółowych wiadomości dotyczących przyczyn zgonu oraz miejsca, gdzie odnaleziono ciało.

‼️UWAGA‼️PILNE ‼️ ZAGINĄŁ 35-LETNI MARIUSZ ADAM RYJEK #Gdynia #Chylonia #pomorskie Bardzo prosimy o udostępnianie 🙏...

Opublikowany przez Aktualny Spotted Gdynia Niedziela, 9 maja 2021

Zmarłego już żegnają poruszeni internauci. "Bardzo mi przykro. Ogladałam odcinki z Mariuszem.Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny Mariusza. Niech spoczywa w Pokoju" - czytamy w jednym z komentarzu.

"Fajny, wesoły i zwariowany chłopak. Najszczersze kondolencje dla rodziny Mariusza" - deklarowała inna użytkowniczka społecznościowego medium.

"Takim Cię zapamiętałem! Ziom z ławki! Nieważne jak miałem kijowy dzień ty zawsze sprowadzałeś banana na gębę! Powodzenia po drugiej stronie! Ale za szybko stary" - deklaruje dawny przyjaciel zmarłego.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Onet | WTV]

Tagi: TVN
Powiązane