wtv.pl
W sieci pojawiło się nagranie z pierwszej próby Rafała Brzozowskiego na Eurowizji

screen YouTube.com/Eurovision Song Contest

Nagranie Rafała Brzozowskiego przed Eurowizją. Fala krytyki

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Na oficjalnym profilu Eurowizji na YouTubie pojawiło się nagranie z pierwszej próby Rafała Brzozowskiego. Dumny reprezentant Polski zebrał jednak wyjątkowo mieszane opinie fanów komentujących jego występ. Nie brakuje zarówno zachwytów, jak i wyjątkowo dosadnej krytyki.

Kiedy przekazano informacje o tym, że to Rafał Brzozowski będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji — zawrzało. Podkreślano, że zeszłoroczna reprezentantka Alicja Szemplińska z racji pandemii nie miała ostatecznie okazji wziąć udziału w konkursie piosenki, więc w 2021 roku również ona powinna zostać wybrana do tej roli.

Sam Rafał Brzozowski nie ukrywa, że cieszy się z kolejnej roli, w jakiej przyszło mu się odnaleźć. Etatowy prowadzący programów TVP pojawił się dziś na scenie w Rotterdamie, gdzie odbędzie się tegoroczna Eurowizja.

W sieci pojawiło się już nagranie z pierwszej próby reprezentanta Polski. Niestety nie może on liczyć na bezgraniczne wsparcie ze strony fanów. Opinie są wyjątkowo mieszane, a słowa krytyki wydają się wyjątkowo mocne.

Nagranie z próby Rafała Brzozowskiego na Eurowizji trafiło do sieci

Dziś na profilu Eurovision Song Contest na YouTubie pojawił się zapis z pierwszej próby uczestnika podpisywanego, jako RAFAŁ i mowa tutaj o dobrze znanym widzom TVP Rafale Brzozowskim.

Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

CZYTAJ DALEJ

Nie brakuje opinii, że próba przypomina „aliexpressową wersje Duy Lipy”. To jednak nie koniec krytyki wobec Rafała Brzozowskiego.

Wiele mówi się również o tym, że Rafał Brzozowski prezentujący się do tej pory w okularach przeciwsłonecznych wygląda bez nich zupełnie inaczej. Dodatkowo w komentarzach w serwisie YouTube przeczytać można, że jego wizerunek w tym przypadku nie uległ poprawie.

Część komentujących wprost mówi o tym, że bez okularów reprezentant Polski wygląda po prostu staro. Krytyce poddawani są również tancerze dobrani przez Agustina Egurrolę.

Wszycy zdecydowali się na taką samą formę występu?

Fani Eurowizji postanowili wyrazić swoje niezadowolenie również w kwestii oprawy samego występu. Okazuje się, że Rafał Brzozowski nie może pochwalić się oryginalnym pomysłem w tej kwestii.

Czy to tylko ja mam wrażenie, czy faktycznie dosłownie każdy kraj ma na scenie piosenkarza i 4 tancerzy? — pyta jeden z komentujących pod nagraniem z pierwszej próby występu prowadzącego „Jaka to melodia?”.

Nie brakuje jednak również zachwytów

Wśród morza krytyki znaleźć można również morze pozytywnych komentarzy. Rafał Brzozowski jest doceniany przez sporą część fanów Eurowizji.

Niektórzy nie ukrywają, że odkąd usłyszeli „The Ride”, nie mogą przestać jej nucić. Spostrzegawczy widzowie zwrócili uwagę, że sam artysta wydaje się dobrze czuć na scenie i mieć przyjemność ze śpiewania.

Eurowizja już nie raz udowadniała, że jest konkursem nieobliczalnym. Zatem to, czy Rafał Brzozowski zaskarbi sobie serca i noty jurorów oraz mieszkańców innych krajów Europy okaże się dopiero 20 maja, kiedy to reprezentant Polski wejdzie na scenę.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: YouTube.com @Eurovision Song Contest / Pudelek / Eska

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >