wtv.pl > Polityka > Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda wybrali się na lody. Fotografie szybko obiegły Internet
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:55

Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda wybrali się na lody. Fotografie szybko obiegły Internet

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki jedzą lody
Piotr Molecki/East News

Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda zostali przyłapani w jednej z kawiarni na Krakowskim Przedmieściu. Premier i prezydent wybrali się na lody. Towarzyszył im tłum fotografów oraz gapie, którzy zrobili sobie zdjęcia z najważniejszymi osobami w państwie.

Prezydent i premier na lodach

Niecodzienny widok ukazał się turystom i mieszkańcom Warszawy, którzy wybrali się siódmego lipca na Krakowskie Przedmieście.

W jednej z kawiarni miejsca przy stoliku zajmowali prezydent Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki. Politycy postanowili ochłodzić się nieco w związku z 30-stopniowym upałem i wybrali się na lody.

Tuż przed chwilą relaksu politycy uczestniczyli w uroczystym przekazaniu marszałek Elżbiecie Witek projektu ustawy dotyczącej odbudowy Pałacu Saskiego, Pałacu Brühla oraz kamienic przy ulicy Królewskiej, które odbyło się na Placu Piłsudskiego.

Fotografowie i sympatycy obecni

Wokół stolika zajmowanego przez prezydenta i premiera szybko zebrał się tłum fotografów, którzy chcieli utrwalić moment nieformalnego spotkania najważniejszych osób w państwie.

Na miejscu pojawili się również sympatycy Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego. Politycy chętnie wykonywali sobie z nimi zdjęcia.

Fotografie pojawiły się również na oficjalnej stronie premiera na Facebooku.

Po uroczystości na Placu Piłsudskiego razem z warszawiakami i Prezydentem Andrzej Duda, który, jak widać, lepiej niż ja znosi upały w marynarce... - napisał Mateusz Morawiecki - Chwila rozmowy i obaj wracamy do pracy! - dodał.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: facebook.com/MorawieckiPL, wtv.pl Zdjęcie: Piotr Molecki/East News

Powiązane