wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Marzena Kipiel-Sztuka przechodzi ciężki czas. Ma problem ze zdrowiem

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Marzena Kipiel-Sztuka poinformowała o problemach z płucami, przez co mocno obawia się zakażenia koronawirusem. Minione Święta Wielkanocne gwiazda "Świata według Kiepskich" spędziła samotnie, izolując się od kontaktów społecznych.

Marzena Kipiel-Sztuka, aktorka znana z roli Halinki Kiepskiej, w którą wciela się nieprzerwanie od 1999 roku, poinformowała, że tegoroczna Wielkanoc była dla niej wyjątkowo trudnym czasem. Jak przyznała, święta zmuszona była spędzić samotnie.

Gwiazda "Świata według Kiepskich" wskazała, że nadal nie doczekała się możliwości przyjęcia szczepionki przeciw koronawirusowi, wobec czego postanowiła ograniczać kontakty społeczne do minimum.

Marzena Kipiel-Sztuka zmaga się z chorobą

W rozmowie z magazynem "Twoje Imperium" Kipiel-Sztuka dodała, że przed świętami miała w dodatku podwyższoną temperaturę, przez co zdecydowała się odmówić wszelkich zaproszeń.

Czasy mamy takie, że lepiej nie kusić niepotrzebnie losu – wskazała.

Aktorka przyznała, że tęskni za normalnością i spotkaniami z przyjaciółmi, jednak ma powody ku temu, by szczególnie obawiać się zakażenia. W rozmowie z tygodnikiem przekazała, że od lat zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Mam przewlekłą obturacyjną chorobę płuc – wyjawiła Marzena Kipiel-Sztuka. – Od lat cierpię też na nadciśnienie – dodała serialowa Halinka Kiepska, występująca na antenie Polsatu od przeszło 21 lat.

Problemy "Świata według Kiepskich"

Warto zaznaczyć, że minione pół roku było wyjątkowo trudne dla członków produkcji, która pozostaje emitowana na antenie telewizji Polsat od 16 marca 1999 roku.

Przypomnijmy, że 20 października 2020 roku w Krakowie zmarł odtwórca roli serialowego Boczka Dariusz Gnatowski. Kilka tygodni później, 28 stycznia 2021 roku odszedł z kolei Ryszard Kotys, serialowy Paździoch.

Śmierć dwóch niezwykle istotnych członków ekipy serialu zaowocowała doniesieniami, według których popularny "Świat według kiepskich" miałby doczekać się rychłego końca. Wątpliwości rozwiała jednak dyrektor programowa Polsatu.

Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego – zapewniła Nina Terentiew.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Twoje Imperium / WTV

Podobne artykuły

Zofia Klepacka i Katarzyna Zillmann

Gwiazdy

Zofia Klepacka udostępniła zdjęcie z Katarzyną Zillmann. "Sport ponad wszystko"

Czytaj więcej >
Nie żyje Jan Pęczek

Gwiazdy

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor miał 71 lat

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Awantura z udziałem Magdy Gessler. Restauratorka dała się sprowokować

Czytaj więcej >
Alan z "Warsaw Shore" w ramach zabawy udawał, że chce wsadzić psa na grilla

Gwiazdy

Alan z "Warsaw Shore" pokazał, jak dla "żartów" wsadza psa na grilla. Zwierzę było przerażone, ale jego właściciel bawił się wybornie

Czytaj więcej >
W czasie koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska upadła na scenie

Gwiazdy

W czasie "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska przewróciła się na scenie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Władze TVP podały powód zwolnienia wydawcy "Pytania na śniadanie"

Czytaj więcej >