wtv.pl > Gwiazdy > Magda Gessler pokazała poruszające zdjęcie z okazji Dnia Matki
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:49

Magda Gessler pokazała poruszające zdjęcie z okazji Dnia Matki

Na Facebooku Magdy Gessler pojawiło się osobiste zdjęcie
Piotr Molecki/East News

Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler czuje się w mediach społecznościowych jak ryba w wodzie. Kreatorka smaku przemierzająca Polskę nieustannie pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami i raczy ich kolejnymi zdjęciami i wpisami. Wczoraj na profilu Magdy Gessler pojawiła się osobista fotografia. Gwiazda TVN pokazała, jak płacze. Powód był wyjątkowo wzruszający.

Wczorajszy dzień był dla Magdy Gessler wyjątkowy. Znana restauratorka postanowiła podzielić się osobistym przeżyciem ze swoimi obserwatorami.

Wieczorem profilu Mady Gessler na Facebooku pojawiło się zdjęcie pokazujące łzy spływające po policzkach restauratorki. Opis nie pozostawiał wątpliwości, że są to łzy szczęścia.

Zapłakane zdjęcie Magdy Gessler trafiło do sieci

Fani Magdy Gessler raczej nie znają jej z tej strony. Przez większość swojego czasu restauratorka stara się pokazywać w pozytywnym wydźwięku.

Jej wizerunek w przeważającej części związany jest z dostrzeganiem w świecie piękna, dobrych aspektów kontaktu z innymi ludźmi oraz pokonywaniem trudności. Dlatego też widok płaczącej Magdy Gessler to swoisty biały kruk w mediach społecznościowych.

Okazuje się jednak, że restauratorka sama postanowiła pokazać się z tej strony. Zamieściła selfie, gdzie widać, jak po twarzy ciekną jej łzy.

Powodem tak dużego wzruszenia były jej dzieci oraz wczorajszy Dzień Matki. Gwiazda TVN postanowiła ujawnić, że piękne życzenia jej pociech wywołały u niej płacz.

Magda Gessler zdradziła, że słowa doceniające ją jako matkę sprawiły, że po policzku nie spłynęła jedna łza. Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” miała „popłakać się jak bóbr”.

Dzień Matki to nie tylko chwila radości

Niedawno pisaliśmy o niezwykłym wyznaniu restauratorki. Nie ulega wątpliwości, że podzielenie się tym przeżyciem z opinią publiczną musiało ją wiele kosztować.

Nie wszystkie ciąże Magdy Gessler zakończyły się bowiem radośnie (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<). Wyznanie na temat swojej córeczki Anny Wandy na pewno nie było łatwe w kontekście zbliżającego się Dnia Matki.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook.com @magdagessler.official