wtv.pl
Krzysztof Krawczyk postanowił skomentować swoją walkę z koronawirusem

TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk w końcu się wypowiedział po wygranej z koronawirusem

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Po tym, jak na Facebooku pojawiła się informacja, że Krzysztof Krawczyk znajduje się w szpitalu z powodu zakażenia się koronawirusem, fani byli zaniepokojeni. Obawiali się, że legendarny muzyk przejdzie chorobę poważnie. Na szczęście artysta może pochwali

  • Super Express rozmawiał z Krzysztofem Krawczykiem, który w ostatnich tygodniach walczył w szpitalu z koronawirusem

  • Mimo wcześniejszych zapewnień artysta postanowił skomentować swój stan zdrowia

  • Krzysztof Krawczyk wychodzi ze szpitala i Wielkanoc spędzi z żoną

Ilość piosenek Krzysztofa Krawczyka, które weszły do kanonu polskiej muzyki, jest naprawdę długa. Mimo wielu lat obecności na scenie artysta nie może narzekać na brak zainteresowania swoim repertuarem.

Ostatnio zarówno starsi, jak i młodsi fani Krzysztofa Krawczyka dowiedzieli się, że muzyk trafił do szpitala. Powodem hospitalizacji było zakażenie koronawirusem. Co ciekawe zakaził się on, mimo iż przyjął już szczepionkę mającą pomóc w walce z pandemią. 

Wcześniej wykonujący legendarną piosenkę „Chciałem być”, informował, że nie będzie przekazywał żadnych wiadomości na temat swojego samopoczucia. Prosił jednocześnie o to, by nie zamęczać bliskich mu osób pytania na temat jego stanu zdrowia. Teraz zmienił zdanie i sam zdecydował się na osobisty komentarz.

Koronawirus zaatakował Krzysztofa Krawczyka

O tym, że Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala, poinformował on sam. Wiele osób wskazywało ówcześnie na język, jaki pojawił się w poście zamieszczonym na profilu artysty na Facebooku.

Wokalista wskazał, że stanął przed koniecznością walki z COVID-19 i poprosił o to, by zostawić go w spokoju. Podkreślił, że nie będzie udzielał żadnych informacji, a głos zabierze dopiero wtedy, gdy poczuje się lepiej.

Wszystko zatem wskazuje na to, że Krzysztof Krawczyk pochwalić się może lepszymi wynikami oraz samopoczuciem. Co prawda tym razem nie za pomocą mediów społecznościowych, a dziennika Super Express postanowił zdradzić nieco na temat swojego stanu zdrowia. Okazuje się, że sytuacja wygląda już zdecydowanie lepiej. Będzie on mógł spędzić święta poza szpitalnymi murami.

Wielkanoc spędzi razem z żoną

W rozmowie z Super Expressem artysta postanowił podkreślić, że jest bardzo wdzięczny Bogu za to, że udało mu się pokonać chorobę. To właśnie stwórca miał za pomocą ludzi sprawić, że Krzysztof Krawczyk żyje.

- Wychodzę ze szpitala. Dziękuję fanom za wsparcie. [...] Wracam do zdrowia. Nie martwcie się o mnie, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej - przekazał Krzysztof Krawczyk. Nie zbrakło również komentarza ukochanej muzyka.

Ewa Krawczyk przekazała, że ostatni pobyt jej męża w szpitalu był dla niej wyjątkowo trudny. Tym razem bowiem nie mogła czuwać przy łóżku męża i było to dla niej wyjątkowo nieprzyjemne przeżycie. Samotność była dla niej trudna, jednak najbardziej cieszy ją to, że Krzysztof Krawczyk czuje się już lepiej i jego stan pozwala na powrót do domu.

Będą tylko we dwoje

Żona Krzysztofa Krawczyka nie ukrywa, że nigdy nie spędziła bez męża tak długiego okresu. Para ma zamiar spędzić Wielkanoc tylko w swoim towarzystwie i nie planują zapraszania gości. Bez względu czy mieliby być to przyjaciele, czy rodzina. Decyzja ta wydaje się oczywistym krokiem.

- Stworzę Krzysiowi taką atmosferę, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Jak co roku siądziemy przy stole, podzielimy się jajkiem i odmówimy modlitwę - powiedziała w rozmowie z Super Expressem żona Krzysztofa Krawczyka. Małżeństwo nie ukrywa swojej religijności i zwraca uwagę, że Wielkanoc jest świętem ważniejszym niż obchodzone hucznie Boże Narodzenie. W tym roku wskazana przez Ewę Krawczyk nadzieja niesiona przez ten okres w roku liturgicznym wydaje się jeszcze bardziej symboliczna.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Super Express / Facebook.com

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >