wtv.pl > Polityka > Krystyna Pawłowicz zestawiła się z Donaldem Tuskiem. Zaskakujące zdjęcie
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:57

Krystyna Pawłowicz zestawiła się z Donaldem Tuskiem. Zaskakujące zdjęcie

Krystyna Pawłowicz
Piotr Molecki/East News

Krystyna Pawłowicz porównała się do Donalda Tuska. Wszystko przez wzgląd na diable rogi oraz godło Polski. W sieci zawrzało.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego opublikowała kolejne zdjęcie, jednak tym razem nie przedstawiało ono młodości Krystyny Pawłowicz.

- Za mną było akurat polskie godło. Zgrabnie, korona Orła spoczęła na mojej głowie, a orle skrzydła uskrzydliły moją głowę - wskazała we wpisie.

Krystyna Pawłowicz porównała się do Donalda Tuska

Internauci od razu powiązali fotografię Pawłowicz z niedawnym zdjęciem lidera Platformy Obywatelskiej. Zwrócili uwagę na jeden szczegół w postaci tła, jakie widać na ujęciu.

- Pani z koroną na tle orła, Tusk na tle logo PO... Powiedziłabym, że oba zdjęcia... znamienne - wypaliła uczestniczka dyskusji, wskazując zdjęcie Tuska.

Logo Platformy Obywatelskiej ułożyło się w dwa rogi. Miały więc sprawiać wrażenie, jakby były premier reprezentował sobą diabła, w przeciwieństwie do Krystyny Pawłowicz w otoczeniu orła.

Chwilę po zapoznaniu się z wyciętym zdjęciem Donalda Tuska, Pawłowicz od razu zaapelowała do internautki o wysłanie jej zestawienia obu fotografii.

- Poproszę oba zestawić w jednym, ja nie umiem, to wstawię do siebie - wypaliła. - Właśnie miałam zrobić - odpowiedziała użytkowniczka Twittera.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News