wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Krystyna Pawłowicz w zaskakującym tonie. Wpis o mediach społecznościowych i wyborach

9 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Krystyna Pawłowicz kontynuuje swą działalność w mediach społecznościowych. Sędzina Trybunału Konstytucyjnego pisze o działaniach "Światowego Rządu Korporacyjnego". W tle pojawiają się Mark Zuckenberg, Bill Gates oraz "wirus o nieznanych sku

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie ustaje w komentowaniu wszelkich doniesień społeczno-politycznych, korzystając przy tym ze swej ukochanej platformy. W swych ostatnich wpisach Krystyna Pawłowicz nawiązała do doniesień zza oceanu.

Choć w postach sędziny TK nie pada pojawia się nazwisko Donalda Trumpa, ich kontekst zdaje się potwierdzać nawiązanie do zamieszania wokół ustąpienia z urzędu kandydata Republikanów.

Trump prezydentem? Krystyna Pawłowicz: "Daj Boże"

W piątkowe popołudnie Pawłowicz wyliczyła zjawiska, które w jej opinii łamią "demokratyzm wyborów". Wśród nich znajdziemy polityczne bunty, uzurpacje władz lokalnych, a także zanik poczucia tożsamości i interesu narodowego.

Dalej: "niejasne i łatwe do oszukania systemy głosowania i liczenia głosów", ze szczególnym uwzględnieniem głosowania korespondencyjnego, na które niejednokrotnie narzekał Trump. Wyciągnijmy wnioski z systemu USA!, apeluje była pani poseł.

Dziś prof. Pawłowicz skomentowała, jak się zdaje, wiadomość o zablokowaniu konta odchodzącego prezydenta (o sprawie pisaliśmy w artykule Konto Donalda Trumpa w mediach społecznościowych zostało zablokowane na stałe). Podobną decyzję podjęli uprzednio przedstawiciele Facebooka i Instagrama.

Kiedy są wybory do naszych władz, tj. do Zarządów TWITTERA,FACEBOOKA,YOUTUBA ? Czy publikowali już swe programy polityczne ? Czy głosowanie będzie już tylko korespondencyjne ? A może mając już dane o naszych „preferencjach” sami się władzą na tej podstawie podzielą.., czytamy we wpisie byłej posłanki (pisownia oryginalna).

W kolejnej części sędzina nawiązuje do najbardziej wpływowych amerykańskich przedsiębiorców. Zdaniem Pawłowicz prezydentem "Światowego Rządu Korporacyjnego" zostanie właściciel Facebooka Mark Zuckenberg, Bill Gates lub inwestor giełdowy George Soros.

Pani profesor widzi też czwartego kandydata – "wirusa o nieznanych skutkach działania".

W jednym z widocznym pod wpisami komentarzy użytkownik Twittera wieści powstanie nowych mediów. Prezydentem będzie D. Trump, dodaje.

Wizja ta najwyraźniej mocno spodobała się członkini Trybunału Konstytucyjnego.

źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >