Krystyna Pawłowicz pisze o działaniach "Światowego Rządu Korporacyjnego".. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 9 Stycznia 2021

Krystyna Pawłowicz w zaskakującym tonie. Wpis o mediach społecznościowych i wyborach

Krystyna Pawłowicz kontynuuje swą działalność w mediach społecznościowych. Sędzina Trybunału Konstytucyjnego pisze o działaniach "Światowego Rządu Korporacyjnego". W tle pojawiają się Mark Zuckenberg, Bill Gates oraz "wirus o nieznanych skutkach działania".

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie ustaje w komentowaniu wszelkich doniesień społeczno-politycznych, korzystając przy tym ze swej ukochanej platformy. W swych ostatnich wpisach Krystyna Pawłowicz nawiązała do doniesień zza oceanu.

Choć w postach sędziny TK nie pada pojawia się nazwisko Donalda Trumpa, ich kontekst zdaje się potwierdzać nawiązanie do zamieszania wokół ustąpienia z urzędu kandydata Republikanów.

Trump prezydentem? Krystyna Pawłowicz: "Daj Boże"

W piątkowe popołudnie Pawłowicz wyliczyła zjawiska, które w jej opinii łamią "demokratyzm wyborów". Wśród nich znajdziemy polityczne bunty, uzurpacje władz lokalnych, a także zanik poczucia tożsamości i interesu narodowego.

Dalej: "niejasne i łatwe do oszukania systemy głosowania i liczenia głosów", ze szczególnym uwzględnieniem głosowania korespondencyjnego, na które niejednokrotnie narzekał Trump. Wyciągnijmy wnioski z systemu USA!, apeluje była pani poseł.

Magdalena Adamowicz stanie przed sądem. Wdowa po Pawle Adamowiczu usłyszała zarzutyMagdalena Adamowicz stanie przed sądem. Wdowa po Pawle Adamowiczu usłyszała zarzutyCzytaj dalej

Dziś prof. Pawłowicz skomentowała, jak się zdaje, wiadomość o zablokowaniu konta odchodzącego prezydenta (o sprawie pisaliśmy w artykule Konto Donalda Trumpa w mediach społecznościowych zostało zablokowane na stałe). Podobną decyzję podjęli uprzednio przedstawiciele Facebooka i Instagrama.

Kiedy są wybory do naszych władz, tj. do Zarządów TWITTERA,FACEBOOKA,YOUTUBA ? Czy publikowali już swe programy polityczne ? Czy głosowanie będzie już tylko korespondencyjne ? A może mając już dane o naszych „preferencjach” sami się władzą na tej podstawie podzielą.., czytamy we wpisie byłej posłanki (pisownia oryginalna).

W kolejnej części sędzina nawiązuje do najbardziej wpływowych amerykańskich przedsiębiorców. Zdaniem Pawłowicz prezydentem "Światowego Rządu Korporacyjnego" zostanie właściciel Facebooka Mark Zuckenberg, Bill Gates lub inwestor giełdowy George Soros.

Pani profesor widzi też czwartego kandydata – "wirusa o nieznanych skutkach działania".

W jednym z widocznym pod wpisami komentarzy użytkownik Twittera wieści powstanie nowych mediów. Prezydentem będzie D. Trump, dodaje.

Wizja ta najwyraźniej mocno spodobała się członkini Trybunału Konstytucyjnego.

źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję WTV: