wtv.pl
Kim jest mąż Danuty Holeckiej?

(zdjęcie wykadrowane) TRICOLORS/East News

Kim jest mąż Danuty Holeckiej? Dziennikarka niewiele o nim mówi

24 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Sakramentalne "tak" Danuta Holecka wypowiedziała w 1993 roku. Mąż dziennikarki wybrał życie w cieniu rozpoznawalnej żony, jednak nie wydaje się, by należał do mężczyzn z wrażliwym na tym punkcie ego. Kim jest wybranek obecnej szefowej "W

Życie prywatne Danuty Holeckiej to w dużej mierze ściśle chroniona tajemnica. Dziennikarka nie zdecydowała się eksponować tych aspektów życia, które nie są związane z pracą.

Wiele osób w ogóle może nie wiedzieć, że będąca gwiazdą TVP Danuta Holecka od 28 lat jest żoną Krzysztofa Dunina-Holeckiego. Mężczyzna w momencie wiązania się z dziennikarką był już rozwodnikiem.

Danuta Holecka chroni swoją prywatność

Znajomość Danuty Holeckiej i jej męża Krzysztofa rozpocząć się miała jeszcze w czasie, gdy ta była studentką. Mężczyzna miał organizować wyjazdy studenckie i już w latach 90., czyli w okresie, gdy para się poznała, cechował się umiejętnością pomnażania pieniędzy.

Według doniesień Super Expressu Krzysztof Dunin-Holecki oraz Danuta Holecka mimo niemal 30 lat małżeńskiego stażu nadal mają być przykładnym związkiem. Para doczekała się dwójki synów, bliźniaków.

Całe życie prywatne szefowej „Wiadomości” TVP jest przez nią skrzętnie chronione. Bardzo rzadko, o ile w ogóle, decyduje się na komentowanie swojej sytuacji rodzinnej. 

Kim jest mąż Danuty Holeckiej?

Kim zawodowo jest Krzysztof Dunin-Holeckiej? Mąż Danuty Holeckiej, to mówiąc najogólniej przedsiębiorca. Mężczyzna skupia się na powiększaniu zysków i poprawnym funkcjonowaniu kilku parkingów na terenie Warszawy.

Nie jest to jednak praca, która mogłaby sprawić, iż opinia publiczna zainteresuje się nim w podobnym stopniu, co jego żoną. Wydaje się jednak, że nie przeszkadza mu brylowanie u boku rozpoznawalnej partnerki i skupianie się na codziennych sprawach z dala od blasku reflektorów.

Dziennikarka Telewizji Polskiej to również dumna mama

Swego czasu w wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia” Danuta Olecka zdecydowała się na kilka szczerych słów na temat swoich synów. Bliźniacy Julian i Stefan mimo pozornego podobieństwa mają różnić się w wielu kwestiach, przede wszystkim charakterów.

Dodatkowo nawet ich wybory w aspekcie codziennych decyzji modowych są znacznie różne. - [...] inaczej się też ubierają: Stefek woli rzeczy luźne, a Julek obcisłe. Pierwszy jest bardzo pracowity, solidny, a drugi dopiero jak ma nóż na gardle, to zakasuje rękawy - zadeklarowała Danuta Holecka.

Nic nie wskazuje na to, by jedna z najjaśniejszych gwiazd dziennikarki telewizji Jacka Kurskiego miała w planach zmianę swojego dotychczasowego podejścia do ujawniania prywatnych spraw. Danuta Holecka i jej mąż Krzysztof zapewne na przestrzeni lat wypracowali sobie stały tryb życia, tak by publiczna działalność dziennikarki nie wpływała na życie rodzinne.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >