wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kaja Godek zapowiada zbiórkę podpisów pod projektem STOPLGBT

27 Marca 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Kaja Godek zapowiedziała uruchomienie inicjatywy przeciwko środowiskom LGBT. "Rozpoczynamy zbiórkę pod projektem #STOPLGBT delegalizującym homopropagandę na ulicach", czytamy w oficjalnym komunikacie założonej przez aktywistkę Fundacji Ży

Cel założonej przez Kaję Godek instytucji przedstawia się dość jasno. Chcemy być wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny, czytamy na oficjalnej stronie internetowej Fundacji Życie i Rodzina.

Prowadzimy szkolenia dla obrońców życia i rodziny, wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, aby pokazywać prawdę o aborcji, stawiamy wystawy demaskujące homoseksualizm, przeprowadzamy edukacje i spotkania informacyjne, zapewniają aktywiści.

Po publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października orzekł, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z polską konstytucją, Kaja Godek otwarcie bierze się za walkę z osobami nieheteronarmatywnymi.

Kaja Godek: Musimy dać odpór chorej ideologii LGBT

W rozsyłanym drogą mailową newsletterze Godek informuje o ruszającej jeszcze tej wiosny zbiórce pod projektem #STOPLGBT, który ma za zadanie "zdelegalizować homopropagandę na ulicach i profanacje symboli religijnych dokonywane masowo przez aktywistów tego niebezpiecznego ruchu politycznego".

Wiemy, że tak jak z delegalizacją eugeniki, trzeba będzie wielkiej aktywności obywatelskiej, aby dać odpór 6-kolorowym lobbystom. Oni postawili sobie za cel zniszczyć polskie prawodawstwo, zapewnia aktywistka.

Godek stawia sprawę jasno: środowiska LGBT zamierzają doprowadzić do sytuacji, w której trzeba będzie szanować "homośluby, homoadopcje, wynaturzenia i ataki na religię katolicką". Po czym ogłasza: Brzmi to przerażająco, ale jeśli będziemy bierni wobec tej inwazji, już wkrótce obudzimy się w kraju przejętym przez środowiska wrogie rodzinie i normalności.

Tak zwana aktywistka pro-life zapewnia, że państwo nie jest w stanie poradzić sobie z zatrzymaniem owego "ideologicznego ataku", jako przykład podając decyzję sądu w Zakopanem, który postanowił umorzyć śledztwo w sprawie wywieszonej na znajdującym się na Giewoncie krzyżu tęczowej flagi. O sprawie pisaliśmy umorzyć śledztwo w sprawie wywieszonej na znajdującym się na Giewoncie krzyżu tęczowej flagi.

Czy można wyobrazić sobie gorsze bluźnierstwo?, pyta retorycznie Kaja Godek. I dodaje: Przecież to szokujące... Symbol zboczeń i seksualnych dewiacji na obrazie Maryi i na krzyżu....

Wobec powyższego założycielka Fundacji Zdrowie i Rodzina apeluje: Wszystkie ręce na pokład! Musimy dać odpór chorej ideologii LGBT.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: WTV

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >