wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Joanna Moro wypowiedziała się na temat występu Tamary Arciuch. "Niech nikt Ci nie wmówi, że jest inaczej!

7 Marca 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Występ Tamary Arciuch w pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sprawił, że głos zabrała Joanna Moro, która przed laty również zmagała się z rolą Anny German. Wypowiedź Bartka Kasprzykowskiego wprowadziła w weekend s

Wypowiedź Bartka Kasprzykowskiego na temat oceny występu swojej żony Tamary Arciuch w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sprawiła, że do tablicy poczuła się wywołana Joanna Moro. Aktorka co jakiś czas lubi przypominać, że przed laty wcieliła się w rolę Anny German.

Chociaż Joanna Moro w ostatnim czasie zasłynęła jako propagatorka morsowania, to w jej zawodowym dorobku znaleźć można rolę, która sprawiła, że do dziś odcina kupony swojej rozpoznawalności. To właśnie również rola w serialu TVP sprawiła, że postanowiła wypowiedzieć się na temat artystycznych umiejętności koleżanki z branży.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Joanna Moro odnosi się do występu Tamary Arciuch

Liczba znanych osób, która postanawia odnieść się do burzy wywołanej przez Bartka Kasprzykowskiego, powiększyła się o Joannę Moro. Aktorka, która niedawno po raz kolejny została mamą, poczuła się osobiście zainteresowana sprawą, a to ze względu na jej zawodową przeszłość.

Od czasu, gdy Joanna Moro wcieliła się w Annę German, minęło już 9 lat, niemniej aktorka nieustannie uwielbia przypominać swoją najbardziej rozpoznawalną rolę. Tym razem to właśnie jej doświadczenia pozwoliły na podzielenie się w sieci wyjątkowo zaskakującym wyzwaniem.

Zamieszanie wokół Tamary Arciuch i pierwszego odcinka nowego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sprawiło, że na Instagramie pojawili się nie tylko fani aktorki, ale również celebryci pragnący ogrzać się w blasku chwilowego zainteresowania. Wydaje się, że właśnie do tego drugiego grona zaliczyć można Joannę Moro.

Aktorka zdecydowała się na wyjątkowo emocjonalną wypowiedź na temat koleżanki z branży. Komentarz wygląda, jakby został napisany w momencie silnego zachwytu tym, co Joanna Moro zobaczyła na małym ekranie.

- Matkooooo!!! Aż se zobaczyłam na insta @twojatwarzbrzmiznajomo, bo nie widziałam programu... Zaje*ista!!!! Już ja to wiem!!! - pisała w mediach społecznościowych aktorka, która niemal dekadę temu również mierzyła się z postacią Anny German. W dalszej części wypowiedzi pojawiło się zaskakujące wyznanie, które zaintrygowało niektórych czujnych obserwatorów.

Joanna Moro zna Annę German

- Uwierzcie mi. Znam Tamarę i znam Annę... Ciarki! Szacun! Wiem, jaki to stres i dają Ci jedną jedyną szansę! Brawo Tamara. Masz wielki talent ! Niech nikt Ci nie wmów, broń Boże, że jest inaczej! Jesteś Boginią na Ziemi - dodawała jeszcze aktorka. Skrót myślowy dotyczący znajomości z legendarną polską artystką nie wszystkim jednak przypadł do gustu.

Internauci wypytywali, kiedy dokładnie Joanna Moro poznała się z Anną German. Byli ciekawi, w którym roku obie panie miały przyjemność się spotkać. Ignorująca nieprzyjemności ze strony innych aktorka przekonywała, iż jej komplementy doceniające występ Tamary Arciuch w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" są wyjątkowo cenne, gdyż "niemalże uwierzyli, że jestem Germanowa".

Bartek Kasprzykowski gorzko kwituje weekendową dyskusję

Zapewne, gdyby nie pełen emocji wpis Bartka Kasprzykowskiego, prywatnie męża Tamary Arciuch, wiosenny debiut "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przeszedłby bez echa. Po rozpętaniu prawdziwej burzy na Instagramie aktor zdecydował w dość gorzki sposób skomentować swoje zachowanie.

- Zapewniam, że swoją szczerość ograniczę. Czas na instauśmiech. Wszystkich urażonych przepraszam. Wszystkie opinie na swój temat przeczytałem. Dziękuję. Szanuję. Macie Państwo prawo do szczerego wyrażania opinii. Najwidoczniej - pisał w komentarzu na Instagramie swojej żony (więcej na ten temat przeczytać można >TUTAJ<).

Źródło: Pudelek / Instagram

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >