wtv.pl
Według Super Expressu Joanna Kurska niebawem urodzi.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

SE informuje: Joanna Kurska pojechała do szpitala. Chodzi o dziecko?

15 Marca 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Już od dłuższego czasu wiemy, że Joanna Kurska, żona prezesa TVP, spodziewa się dziecka. Według Super Expressu w weekend pojechała ona do szpitala, co sugeruje, że lada moment nastąpi poród. Wcześniej para uczestniczyła w koncercie Andrei Bocellego

W sobotę w Warszawie wystąpił legendarny włoski śpiewak i kompozytor Andrea Bocelli. Jak podaje Super Express, na koncercie obecna była spodziewająca się dziecka Joanna Kurska ze swoim mężem, prezesem TVP. 

- To był wyjątkowy wieczór i przepiękny koncert „Cud życia”, który Telewizja Polska wyemituje w Wielkanoc. Usłyszeliśmy największe hity Andrei Bocellego. Dla mnie to było bardzo wzruszające - przywołuje słowa żony Jacka Kurskiego Super Express.

- Doświadczam cudu życia teraz każdego dnia, gdy czuję ruchy naszej córeczki i słyszę bicie jej maleńkiego serduszka. Koncert był takim połączeniem muzyki, miłości i macierzyństwa - czytamy wypowiedź Joanny Kurskiej na portalu se.pl. 

Joanna Kurska jest już w 9. miesiącu ciąży z córką, której para zdecydowała się nadać imię Anna - po matce Jacka Kurskiego. Na pomysł, żeby tak właśnie nazwać córkę, miała zdaniem prezesa TVP wpaść właśnie jego żona.  

Decyzja ta może się wiązać także z przywiązaniem Jacka Kurskiego do jego zmarłej w 2016 roku matki, o którym opowiadał w mediach. Anna Kurska w wieku 15 lat uczestniczyła w Powstaniu Warszawskim jako sanitariuszka, w latach 80. była członkinią "Solidarności", a po transformacji ustrojowej była senatorką Prawa i Sprawiedliwości, do którego wstąpiła w roku 2001.

- Gdy moja Mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje. Tak zresztą widziała to moja Mama w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córka miała na imię Anna po Mamie. A nawet pełniej – w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola – Anna Klara Teodora - mówił prezes TVP w rozmowie z Super Expressem.

Joanna Kurska niebawem urodzi

Jak podaje Super Express, pierwotnie przewidywano, że poród Joanny Kurskiej nastąpi na przełomie marca i kwietnia, jednak teraz okazuje się, że może się to stać trochę wcześniej. Według ustaleń tabloidu niedługo po koncercie Andrei Bocellego Joanna Kurska pojechała do szpitala.

Będzie to już trzecie dziecko Joanny Kurskiej, która ma także dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa. Żona prezesa TVP, wcześniej znana jako Joanna Klimek, przez lata pracowała w mediach - najpierw w Polsacie, gdzie prowadziła programy takie jak "Gość Wydarzeń" czy "Państwo to my", a następnie w TVP, gdzie była dyrektorką programową

Jak podaje plotek.pl, Joanna Kurska odeszła z TVP w roku 2016, tłumacząc swoją decyzję nowymi wyzwaniami zawodowymi i twierdząc, że nie może tam pracować, dopóki jej mąż piastuje kierownicze stanowisko w Telewizji Publicznej

Źródło: Super Express / se.pl, plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >