wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jarosław Jakimowicz zakpił w TVP Info z Krystyny Jandy. "Byłem ciekawy, czy zauważysz"

5 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Ekspert TVP Info, Jarosław Jakimowicz, nawiązał do tłumaczeń Krystyny Jandy w sprawie przyjęcia szczepionki. Współprowadzący program "W kontrze" w mało elegancki sposób zakpił z wystąpienia aktorki na antenie TVN24.

W poniedziałkowy wieczór Krystyna Janda gościła w programie TVN24 "Fakty po faktach". Aktorka skomentowała zarzuty dotyczące przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19 przed tzw. grupą zero.

– **_Myśmy nie zrobili nic złego. A nawet jeśli zrobiliśmy cokolwiek, co państwo uważają za złe, to bez świadomości. Poinformowano nas, że nikomu nic nie zabieramy, że nie ma akurat nikogo do szczepienia, a to się zmarnuje_ – przekonywała w rozmowie z Piotrem Kraśką** (o sprawie pisaliśmy TUTAJ).

Jarosław Jakimowicz: "Nie mam tej ekipy, która nad nią pracuje"

Kwestia szczepień w szpitalu WUM była głównym tematem wtorkowego wydania programu "#Jedziemy", prowadzonego przez Michała Rachonia.

Do grona oburzonych dołączył kandydat na prezydenta w minionych wyborach, Marek Jakubiak.

Większość z tych osób, które zostały tam zaszczepione, to jest właśnie kwintesencja tzw. warszawki. To są ludzie, którzy traktują siebie jako specjalną kastę, i trzeba to jasno podkreślać, że to już drugi raz, kiedy coś podobnego widzimy. Raz było to w sądach, teraz jest to w sferze tej grupy intelektualnej – przekonywał polityk.

I dalej: – To są ludzie, którzy są zawsze do dyspozycji Platformy Obywatelskiej. Oburzające jest to, że ci ludzie nie widzą niczego zdrożnego w tym, że nagle ta specjalna grupa ludzi jest zaproszona na szczepienia.

W programie Michała Rachonia niewiele dzieje się jednak bez udziału Jarosława Jakimowicza, który ponownie zagościł w "#Jedziemy".

Siemasz, siemasz, co ty na głowie masz – tak śpiewał zespół Blenders – zwrócił uwagę prowadzący, nawiązując do wyglądu gościa.

Jakimowicz wyjaśnił powody dość osobliwej fryzury. – Byłem ciekawy, czy zauważysz. Uczesałem się na Krystynę Jandę z wczorajszego nagrania – przekazał ulubieniec oraz ekspert od spraw wszelakich stacji TVP Info.

Ona tak: nie, nie, zadzwonili, poszłam, zrobiłam i niesłusznie – imitował Jandę 51-letni aktor znany z roli w produkcji "Młode wilki" z 1995 roku.

I dalej: – Tę fryzurę próbowałem uzyskać, ale nie mam tej ekipy, która nad nią pracuje.

źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Jacek Sasin w programie Polsat News.

Polityka

Sasin z ostrymi słowami w stronę Budki. "Powinien przeprosić Polaków"

Czytaj więcej >
Według "Rzeczpospolitej" PiS ma zaprezentować Nowy Ład w połowie maja.

Polityka

"Rz" nieoficjalnie: Wiadomo już, kiedy PiS ujawni swój plan. Ponoć już 15 maja

Czytaj więcej >
Roman Szełemej - prezydent Wałbrzycha

Polityka

Wyzwiska i groźby za szczepienie. Prezydent Wałbrzycha okrutnie potraktowany

Czytaj więcej >
Czarnecki o Jarosławie Kaczyńskim

Polityka

Czarnecki: Leci z nami pilot, właśnie pilot uderzył w stół

Czytaj więcej >
Pielęgniarki

Polityka

Konferencja ministra zdrowia. Padło pytanie o protest pielęgniarek

Czytaj więcej >
Tadeusz Rydzyk

Polityka

Tadeusz Rydzyk już szykuje się do urodzin Radio Maryja. Tłumy w kościele

Czytaj więcej >