Jarocin. Facebook/Szukamy i RatujemyŹródło: Facebook/Szukamy i Ratujemy
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Stycznia 2021

Tragiczny finał poszukiwań w Jarocinie. Po dwóch dniach od zgłoszenia ciało 30-latka znaleziono na terenie opuszczonej fabryki

Jarocin. 30-letni mężczyzna od dwóch dni nie kontaktował się z rodziną. Nie pojawił się też w rodzinnych okolicach. Podano informacje o tragicznym finale poszukiwań. Ciało zaginionego zostało odnalezione w opuszczonej fabryce.

  • W ostatni poniedziałek, 11 stycznia zgłoszono zaginięcie 30-latka w Jarocinie
  • W poszukiwania włączyły się służby, a także lokalna społeczność
  • Po dwóch dniach, 13 stycznia odkryto zwłoki mężczyzny. Trwa śledztwo policji

"Poszukiwania w Jarocinie zakończone. W wyniku prowadzonych poszukiwań o godzinie 16:37 zespół terenowy ujawnił ciało osoby zaginionej w wyznaczonym sektorze" - poinformowała o efektach działań grupa "Szukamy i Ratujemy".

Poszukiwania w Jarocinie zakończone. W wyniku prowadzonych poszukiwań o godzinie 16:37 zespół terenowy ujawnił ciało...

Opublikowany przez Szukamy i Ratujemy Środa, 13 stycznia 2021

Jarocin. Dramatyczny finał poszukiwań. Policja wszczęła śledztwo w sprawie 30-letniego Ariela

W ciągu dwóch dni poszukiwań działania służb oraz wolontariuszy trwały łącznie przez 22 godziny. W działania zaangażowane były siły i środki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Policji oraz Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Szukamy i Ratujemy.

"Warunki pogodowe nie sprzyjały poszukiwaniom, praca w marznącym deszczu i śniegu nie należała do łatwych mimo to zaangażowani w poszukiwania skrupulatnie sprawdzali wyznaczone miejsca" - czytamy w relacji grupy. 

RMF FM: wicepremier zakażony koronawirusem. Wiadomo, jak się czuje Jacek SasinRMF FM: wicepremier zakażony koronawirusem. Wiadomo, jak się czuje Jacek SasinCzytaj dalej

Poza przeczesywaniem terenu prowadzono także działania operacyjne. Służby sprawdzały monitoring w Jarocinie, a także analizowały relacje oraz zeznania świadków

 Zwłoki zostały odnalezione na terenie opuszczonej fabryki w Jarocinie. Wciąż nie wiemy, co mogło być przyczyną śmierci 30-letniego Ariela. Obecnie służby będą musiały przeprowadzić szeroko zakrojone śledztwo, by wyjaśnić okoliczności, a także przyczyny zgonu.  

Praca funkcjonariuszy będzie przebiegać pod nadzorem wyznaczonego prokuratora. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło; [Facebook/Szukamy i Ratujemy]